O nas

Staranna kontrola jakości w naszym zakładzie w USA
Studex® jest światowej sławy marką sprzętu do przekłuwania uszu. Jako największy światowy producent systemów i akcesoriów do przekłuwania uszu oraz produktów do pielęgnacji po zabiegu, oferujemy naszym partnerom — salonom i hurtowniom kosmetycznym oraz jubilerom wysokiej jakości, łatwe w użyciu produkty. Nasza firma zrewolucjonizowała przekłuwanie uszu. Teraz możesz przekłuć je szybko i bezpiecznie, pięknymi hipoalergicznymi kolczykami u naszych zaufanych partnerów. Dzięki Studex System 75 nawet nie zauważysz kiedy Twoje uszy zostaną przekłute. Przekłuwanie uszu nigdy wcześniej nie było tak łatwe, delikatne i bezpieczne.

Jeden z naszych pracowników podczas pracy w zakładzie w USA
Od ponad 40 lat marka Studex® symbolizuje bezpieczeństwo przekłuwania uszu i cieszy się ogromnym zaufaniem swoich partnerów. Nasze systemy są niezawodne: akcesoria Studex zostały użyte miliony razy do przekłuwania uszu na całym świecie.

Kolczyki'wyprodukowane w USA'
Siedziba, Studex Inc., mieści się w USA w Kalifornii, w pobliżu Los Angeles. Nasi inżynierowie oraz projektanci wspólnie pracują nad wykorzystaniem najnowszych technologii aby zaoferować klientom Studex® produkty najwyższej jakości, zgodne z najnowszymi trendami mody. To stanowi podstawę naszego sukcesu. Zgodnie z inskrypcją ‚Made In U.S.A.’, wszystkie nasze systemy i kolczyki produkowane są w nowoczesnym zakładzie Studex® w Stanach Zjednoczonych.

Wszystkie produkty Studex poddawane są rygorystycznej kontroli jakości
Na koniec każdy instrument i kolczyk przechodzi przez rygorystyczny proces kontroli jakości, dzięki któremu wyselekcjonowane zostają najpiękniejsze i najbezpieczniejsze produkty. Stosujemy się do rygorystycznych standardów bezpieczeństwa zarówno w przypadku naszych pracowników jak i produktów. W rezultacie, wszystkie sterylne kolczyki do przekłuwania uszu firmy Studex spełniają lub przekraczają normy Unii Europejskiej i FDA ( USA Food & Drug Administration).

Nasz zakład w
Z USA nasze produkty „podróżują” do miejsc na całym świecie. Studex posiada oddziały oraz wyłącznych partnerów w ponad 70 krajach na 6 kontynentach. Studex Europa z siedzibą w Nuremberg, Niemcy, nadzoruje sprzedaż w Europie. Nasze europejskie oddziały są częścią naszego międzynarodowego zespołu. Jako eksperci na lokalnych rynkach biżuterii są one odpowiedzialne za marketing i sprzedaż w swoim kraju oraz – za pośrednictwem naszej europejskiej centrali – dostarczają cennych pomysłów oraz informacji o trendach rynkowych całego świata do naszej centrali międzynarodowej.

Kolczyki podczas procesu pakowania
Maszyna do przygotowania form

Studex jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Specjalistów Przekłuwania Uszów (Internationaler Verband der Ohrlochstech-Spezialisten, EPM) e.V. Stowarzyszenie reprezentuje interesy producentów i dystrybutorów systemu przekłuwania uszu w polityce, gospodarce, a także ogółu społeczeństwa i informuje opinię publiczną o przekłuwanie uszu i kształtowanie opinii w branży. Doradza i reprezentuje swoich członków w zakresie lobbingu politycznego, dyrektyw UE i ustawodawstwem krajowym które odnoszą się do przekłuwania uszu. Ponadto, oferuje swoim członkom informacje o aktualnych tematach  i platformę wymiany idei branżowych. EPM zapewnia fachowe doradztwo i służy jako łącznik między przemysłem a pracodawcami.

EPM_Logo_Web

Pozostańmy w kontakcie

Twitter Studex na Twitterze

Facebook Studex na Facebooku

Instagram Studex na Instagramie

YouTube Oglądaj nas na YouTube.

email Wyślij wiadomość.

rss Nasz kanał RSS.

pinterestStudex na Pinterest.

To takie proste