Biżuteria na Pierwszą Komunię Świętą

Biżuteria na Pierwszą Komunię Świętą
Biżuteria na Pierwszą Komunię Świętą
Przyjęcie pierwszej Komunii Świętej to wyjątkowa uroczystość w życiu każdego małego katolika. Jest to dzień pełen emocji, wzruszeń, oczekiwań i uśmiechów.

Aby wspomnienia z tego dnia zapadły na długo w pamięć, warto wcześniej dokładnie zadbać o każdy szczegół uroczystości. Przygotować odpowiednią oprawę wydarzenia, strój oraz dodatki do niego.

Biżuteria na Pierwszą Komunię Świętą
Jeśli chodzi o biżuterię, która będzie odpowiednia w tym dniu, to z pewnością powinna ona być klasyczna oraz skromna. Doskonale sprawdzą się tradycyjne dodatki. Najlepiej wybrać ozdoby wykonane ze złota. Daje to gwarancję, że przetrwają one w niezmienionej formie przez długie lata i będą pamiątką upamiętniającą dzień Pierwszej Komunii Świętej na całe życie.

Na pierwszym miejscu listy biżuterii komunijnej powinien obowiązkowo znaleźć się łańcuszek. Można na nim zawiesić medalik z wizerunkiem Matki Boskiej bądź krzyżyk z Jezusem.

Biżuteria na Pierwszą Komunię Świętą
Kolejną ozdobą, która będzie się doskonale prezentować podczas uroczystości są kolczyki do uszu ze stali chirurgicznej. Wśród naszych wzorów polecamy złote kulki, stokrotki z kamieniami w różnych kolorach lub cyrkonie w złotej oprawie. Wszystkie wyżej wymienione modele są wykonane z 14-to lub 18-to karatowego złota. Czas komunii to również świetny moment na dokonanie pierwszego przekłuwania uszu dzieciom, które wcześniej nie dokonały tego zabiegu. Zakup złotych kolczyków oraz profesjonalne przekłuwanie uszu to koszt około 150 zł – 200 zł w zależności od wybranego modelu. Z usługi mogą skorzystać nawet osoby ze skłonnością do alergii, gdyż posiadamy w ofercie kolczyki do uszu ze stali chirurgicznej. Są to idealne kolczyki dla alergików.

Biżuteria na Pierwszą Komunię Świętą
Ostatnią ozdobą, o której warto pomyśleć przy kompletowaniu komunijnej biżuterii jest złoty różaniec na palec w formie pierścionka. 

Aby precjoza nabrały wyjątkowego znaczenia dla małych bohaterów tego dnia można je wcześniej poświęcić w kościele podczas specjalnej mszy.

Mamy nadzieję, że ten dzień stanie się wyjątkowy dla dzieci uczestniczących w Pierwszej Komunii Świętej oraz ich rodzin.

 

Pozostańmy w kontakcie

Twitter Studex na Twitterze
Facebook Studex na Facebooku
Instagram Studex na Instagramie
YouTube Oglądaj nas na YouTube.
Kontakt Wyślij wiadomość.
PinterestStudex na Pinterest.

To takie proste

External link to Studex video on YouTube

Studex video on YouTube