Błyszczące kolczyki na piękną jesień

Błyszczące kolczyki na piękna jesień: To może być dobry czas na nowe dziurki w uszach lub zakup nowych kolczykówI
Jesienią jest kolorowo. Jesienią jest przytulnie. Jesienią jest wesoło. To czas na wygrzebanie cieplejszych ubrań i zachwycanie się piękną naturą i pysznym jedzeniem. Jeśli już tęsknisz za latem i boisz się szarego listopada mamy dla Ciebie naszą optymistyczną listę “15 rzeczy, za które kochamy jesień”. Nowe kolczyki znajdują się wysoko na tej liście…

Nabądź nowe błyskotki w uszach

Kochamy nosić kolczyki jesienią. To doskonały sposób na dodanie trochę blasku do naszego wyglądu nawet w deszczowy dzień. Są doskonałym dopełnieniem modnych w jesieni strojów. Kolczyki w kolorze żółtego złota lub neonowe pomarańczowe wyglądają świetnie w towarzystwie długich rękawów, ciepłych swetrów i chust w barwach jesieni. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na kolejne dziurki w uszach czy kupno nowych kolczyków dla przekłutych już uszu – każda z powyższych opcji jest doskonała na poprawienie humoru w szary, deszczowy dzień.

Wskazówka: Jeśli nie nosiłaś kolczyków przez dłuższy czas albo jeśli skóra na Twoich uszach się wysusza od zimna użyj naszego płynu Płyn do przemywania uszu aby wyczyścić uszy i nawilżyć skórę. Ułatwi to też założenie kolczyków jeśli przez dłuższy czas nie były noszone.

Uwzględnij modę jesienną

Nareszcie możemy znowu nosić botki, długie rękawy, płaszcze, kurtki i chusty. W sezonie jesiennym możemy sobie pozwolić na bardziej różnorodne stroje ze względu na noszenie wielu warstw ubrań, które łatwiej w ciekawy sposób skomponować. Sztuczne futra również stanowią fajne urozmaicenie jesiennych zestawień. Można powiedzieć, że jesień oficjalnie zaczyna się w momencie gdy musimy zacząć nosić skarpetki lub rajstopy, a naszym sandałkom mówimy do widzenia.

Wyjdź z domu

Jesień to najlepszy czas by nacieszyć się piękną naturą i kolorami. Wybierz się na wędrówkę z przyjaciółmi albo zabierz psa na dłuższy spacer. Oddychaj świeżym powietrzem. Oczyści to Twój umysł. Chodź na spacery z najlepszym przyjacielem dwa razy w tygodniu – słońce czy deszcz. We dwoje łatwiej się zmobilizować gdy za oknem jest szaro. Pamiętajmy, że to nie pogoda jest zła tylko nasze ubranie 😉 Zbieraj liście, albo układaj z nich duże stosy, w które można upaść. Rób wszystko to co robiłaś w jesieni jako dziecko. Bądź szalona, śmiej się głośno, spraw by inni też się uśmiechnęli.

Błyszczące kolczyki na piękną jesień: Ciesz się pysznym jedzeniem np. wyborną zupą z dyni

A kiedy wrócisz do domu zadbaj by było Ci wygodnie

Czy kiedykolwiek wykrawałaś dynię? To dość ciężka praca, ale efekt końcowy jest rewelacyjny. Udekoruj swój dom. Przygotuj pyszne jedzenie. Jesienią uwielbiamy jeść wszystko co z dyni – pastę, spaghetti z Parmezanem, pyszną zupę-krem dyniową. Najlepszym napojem gdy zimno za oknem jest gorąca czekolada. Najlepszym miejscem jest kanapa i towarzystwo dobrej książki. Dużo świeczek dookoła lub kominek, ciepły kocyk i zapach pieczonej szarlotki w powietrzu. Zaproś przyjaciół i urządźcie małe ognisko w ogrodzie. Pieczone pianki marshmallows smakują wybornie. Możecie też sobie urządzić wieczór gier lub filmów.

Życzymy fantastycznej jesieni!

Poniżej nasza lista 15 rzeczy, za które kochamy jesień. Podzielcie się nią na swoich stronach!

Sprawdźcie również naszą kolekcję kolczyków do przekłuwania Studex System75 aby wybrać ulubione jesienne wzory.

Pozostańmy w kontakcie

Twitter Studex na Twitterze
Facebook Studex na Facebooku
Instagram Studex na Instagramie
YouTube Oglądaj nas na YouTube.
Kontakt Wyślij wiadomość.
PinterestStudex na Pinterest.

To takie proste

External link to Studex video on YouTube

Studex video on YouTube