Czas na blask: pierwsze kolczyki dla dzieci

Czas zabłysnąć: pierwsze kolczyki dla dzieci
Lato to czas by zabłysnąć! To największy sezon na pierwsze kolczyki dla dzieci. Rodzice uwielbiają wybierać letnie miesiące aby ofiarować kolczyki dzieciom, które ich pragną – taktując to jako wspólną, rodzinną aktywność. Dlatego właśnie Studex proponuje specjalną promocję na wakacje:

Rodzice którzy prześlą do nas zdjęcie swojego dziecka lub jego rysunek w czasie trwania promocji, czyli pd 1 lipa do 31 sierpnia 2019 wezmą udział w konkursie fotograficzno rysunkowym mogą wygrać*:

 • 2 pary hipoalergicznych kolczyków z kolekcji Sensitive by Studex i Kids Sensitive : 1 x Motylek i 1 x Wisienki
 • 1 Lamę – zwierzątko przytulankę
 • 1 pudełko na skarby Studex do przechowywania kolczyków i innych skarbów
 • 3 arkusze błyszczących tatuaży Studex
 • 1 grę pamięciową Studex
 • oraz kolekcję innych gadżetów Studex.

Jak wziąć udział i wygrać nagrodę dla Was i waszego dziecka

Wyślij nam zdjęcie lub rysunek swojego dziecka (możecie narysować go razem) wraz ze zgodą na publikację wizerunku (w jednym z formatów: .jpg, .png, .pdf):

 • poprzez email: studex@studex.pl, Temat: Czas na blask – konkurs
 • lub pocztą na adres:
  Studex Poland Ltd. Sp. z o.o.
  “Czas na blask – konkurs”
  ul. Maćka z Bogdańca 16a
  92-434 Łódź

Możesz również umieścić swoje zdjęcie lub rysunek w mediach społecznościowych z hasztagiem #CzasNaBlask #SensitiveForKids.
Zachęcamy do przesyłania nam dodatkowych informacji o Twoim dziecku: o jego chęci posiadania kolczyków lub doświadczeń z przekłucia uszu.

W czasie trwania promocji Studex wytypuje jednego zwycięzcę co tydzień spośród wszystkich uczestników, który otrzyma pakiet nagród .
Zwycięzcy zostaną powiadomieni poprzez e-mail najpóźniej do 6 września 2019 roku. (Nie dotyczy uczestników za pośrednictwem poczty, chyba że otrzymaliśmy ich adres e-mail).
Następnie Studex wyśle przesyłkę z nagrodą na podany adres pocztowy.

Czas zabłysnąć: pierwsze kolczyki dla dzieci

Regulamin i warunki

Ten konkurs jest prowadzony przez Studex Poland Ltd Sp. z o.o., 92-434 Łódź, Maćka z Bogdańca 16 a. Jest ograniczony do uczestników zamieszkałych w Polsce i jest dostępny dla każdego i w każdym wieku.
Każdy kto przekaże zdjęcie lub rysunek swojego dziecka do Studex, jak opisano powyżej, w okresie trwania promocji, czyli od 1 lipca do 31 sierpnia 2019 może wziąć udział. W przypadku uczestników poniżej 16 lat wymagana jest zgoda rodziców lub prawnego opiekuna.

Zgłoszenia bez wypełnionego i podpisanego formularza zgody na publikację wizerunku nie będą rozpatrywane.
W formularzu potwierdzasz, że jesteś właścicielem praw autorskich do obrazu który zgłaszasz. Rodzice lub opiekunowie prawni potwierdzają to dla swoich dzieci. Jeśli wysyłasz zdjęcie z więcej niż jedną osobą (na przykład Tobą, znajomymi, rodziną), wymagany jest formularz dla każdej z nich.

Zdjęcia i rysunki, które nie wygrały w danym tygodniu, automatycznie ponownie wezmą udział w kolejnych tygodniach, a tym samym będą miały szansę wygrać do końca konkursu.
Termin ostateczny do nadsyłania prac (e-maili i listów) to 31 sierpnia 2019 (data wiadomości e-mail lub data stempla pocztowego).

Za pomocą formularza zgody na publikację wizerunku, dajesz nam również prawo do wykorzystania swojego adresu pocztowego w celu wysłania potencjalnej nagrody.
Jeśli uczestniczysz za pośrednictwem poczty e-mail lub w inny sposób wysyłasz nam swój adres e-mail, zgadzasz się również, że możemy skontaktować się z Tobą za pośrednictwem Twojego adresu e-mail. Na przykład, aby powiadomić Cię o wygranej.

Dodatkowo w formularzu zgody na publikację wizerunku, udzielasz nam nieograniczonego, światowego, wieczystego, niewyłącznego prawa do używania Twojego zdjęcia w mediach Studex, takich jak strony internetowe i media społecznościowe (np. Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest) lub broszury informacyjne. Zgadzasz się również, że możemy opublikować Twoje imię i nazwisko w anonimowej formie (np. “Anna P.”). Ponadto, w przypadku dzieci w wieku poniżej 16 lat, rodzice lub opiekunowie prawni zgadzają się, że możemy również opublikować wiek dzieci (np. “Julia Z., 6”).

Które zdjęcia lub rysunki zostaną użyte do publikacji w mediach zależy od firmy Studex. Informujemy również, że w każdej chwili możemy usunąć Twoje wpisy w naszych social mediach bez podania przyczyny. Pamiętaj, że nie odeślemy oryginałów prac które do nas prześlesz.

Nie przekażemy Twoich danych osobom trzecim (z wyjątkiem wysyłki potencjalnej nagrody), ani nie użyjemy ich do celów marketingowych.

Przygotowaliśmy 9 kompletów nagród (1 nagroda na każdy tydzień konkursu). *W zależności od czasu trwania dostawy. Zgodne ze zdjęciem. Nie ma możliwości zgłoszenia roszczeń do sądu.
Oprócz tych warunków obowiązuje również Regulamin i Ochrona danych osobowych i Polityka prywatności dla tej witryny.

Powodzenia!
Życzy Studex Poland Ltd. Sp. z o.o.

Czas zabłysnąć: pierwsze kolczyki dla dzieci

Znajdź partnera Studex aby przekłuć uszy dziecka

…poprzez naszą stronę kontaktową. Zapytaj swojego partnera Studex o nasze letnie motywy do przekłuwania uszu za pomocą Studex System75, takie jak flaming, truskawka, wiśnia, motyl, stokrotka lub biedronka.

Dlaczego wakacje to idealny czas na przekłucie uszu u dzieci?

Kliknij aby przeczytać dlaczego wakacje to idealny moment na pierwsze przekłucie uszu Twojemu dziecku. Sprawdź również nasze porady dotyczące pływania i wyjazdu na wakacje w przypadku nowo przekłutych uszu.

Pozostańmy w kontakcie

Twitter Studex na Twitterze
Facebook Studex na Facebooku
Instagram Studex na Instagramie
YouTube Oglądaj nas na YouTube.
Kontakt Wyślij wiadomość.
PinterestStudex na Pinterest.

To takie proste

External link to Studex video on YouTube

Studex video on YouTube