Ekipa z New Jersey: Vinny Przekłuwa Uszy

Pauly D towarzyszy Vinniemu podczas przekłucia uszu ----  © MTV/Viacom International Inc.
Najnowsze odkrycie podczas przeglądania: W odcinku 12, 3 sezonu Ekipy z New Jersey reality show amerykańskiej stacji MTV, Vinny zostaje przekonany przez wspólokatorów, że dobrym pomysłem byłoby przekłucie sobie uszu. Wszyscy z nich już noszą kolczyki. Faceci tacy jak Pauly D. dumnie pokazują błyskotki w uszach. Tylko Vinny na początku jest trochę dziecinny.

Ekipa z New Jersey udowadnia 3 rzeczy:

  1. Mężczyźni nie zawsze są wielkimi bohaterami.
  2. Przekłuwanie uszu z instrumentami firmy Studex to naprawdę nic wielkiego.
  3. Kolczyki mogą zmienić Cię w zupełnie innego faceta

Pauly D towarzyszy Vinniemu do Shore Store, gdzie ma mieć miejsce przekłucie uszu. Podczas gdy Vinny wielokrotnie przyznaje, że się boi, Pauly D angażuje się w swoje zwykłe przekomarzania, “Nie rozumiem dlaczego on jeszcze nie ma przekłutych uszu. Ja miałem przekłute uszy kiedy miałem może z 7 lat.” czy, “Tak, stary, mój chłopiec staje się mężczyzną.” i, “BC, bracie – bądź cool.”

Po przekłuciu pierwszego ucha, podczas którego Vinny nawet nie drgną, Pauly D woła, “Oh, ghetto express!” Po przekłuciu drugiego ucha Vinny momentalnie czuje się bardziej na luzie, “Robię to jak gangster, nawet nie drgnę”. Pauly D zapewnia Vinniego, że teraz wygląda gangstersko i że kolczyki zmieniły go w nowego faceta, “Kolczyki zmieniły mojego ziomka Vinniego. Teraz myśli że jest kimś. Nawet zaczął się bujać. Czapke ma gangstersko przekrzywioną. Vinny myśli że jest kimś, teraz jak ma przekłute uszy.” 😉

Szkoda tylko, że spcjalista który przekłuwał uszy podał Vinniemu raczej krótki okres czasu, przez który kolczyki nie powinny być wyjmowane z uszu. Zamiast “2 do 3 tygodni”, pierwsze kolczyki powinny być noszone stale przez 6 tygodni (zobacz Nasze Porady Pielęgnacyjne dla Nowo Przekłutych Uszu).

Dość zabawne jest również to, że Vinny, który w przeszłości zasiadał po 10 godzin bez przerwy podczas tatuażu, ze strachem pyta swoich współlokatorów, jakie to uczucie mieć przekłute uszy. (Outdated link removed)

Pozostańmy w kontakcie

Twitter Studex na Twitterze
Facebook Studex na Facebooku
Instagram Studex na Instagramie
YouTube Oglądaj nas na YouTube.
Kontakt Wyślij wiadomość.
PinterestStudex na Pinterest.

To takie proste

External link to Studex video on YouTube

Studex video on YouTube