Kolczyki na Halloween

Kolczyki na Halloween u martwej Panny Młodej
Czy jesteście gotowi na Halloween?  Czy zostaliście zaproszeni na imprezę w tą wyjątkową noc? A może sami ją organizujecie? Czy już wiecie co założycie i jak będzie wyglądał wasz makijaż? Zastanawialiście się nad dodatkami związanymi z Halloween takimi jak kolczyki? Przed wami trzy ciekawe wskazówki.

Halloween jest obchodzone w wielu krajach 31 października w wigilię dnia Wszystkich Świętych. Ma celtyckie korzenie, pojawiło się w XIX wieku w Południowej Ameryce i rozprzestrzeniło w wielu regionach Europy w latach dziewięćdziesiątych.  Zakładanie strasznych kostiumów i zabawa w “cukierek albo psikus” są tradycją w Irlandii, Szkocji i U.S.A. oraz stają się coraz bardziej popularne w różnych częściach Europy. Typowym motywem przewodnim w tych przebierankach jest śmierć, potwory i zło.

Kolczyki jako element strasznego stroju na Halloween

1. Czas na bycie strasznym, a nie uroczym

Jeśli macie już za sobą przedszkole, czy podstawówkę powinniście zrezygnować w Halloween ze słodkich stylizacji. Czas powiedzieć do widzenia uroczym strojom superbohaterów, księżniczek i wróżek. Waszym zadaniem jest wystraszyć złe moce! 😉 Stroje seksownych pielęgniarek i tego typu podobne również pozostawmy na inną okazję. W Halloween motywem przewodnim jest śmierć i nieumarli. To czas dla wszelkiego rodzaju upiorów, potworów, szkieletów, mumii, wiedźm, wampirów itp. A jeśli zdecydujecie się na strój pirata, stracha na wróble, czy dzikiego zwierzęcia postarajcie się nadać strojom straszny wygląd.

2. Akcesoria

Najlepsze charakteryzacje na Halloween powstają gdy poza strojem, fryzurą i makijażem zadbamy o odpowiednie dodatki. W ten sposób nadamy autentyczności  postaci, którą chcemy odegrać w tą wyjątkową noc. Biżuteria taka jak kolczyki, naszyjniki, bransoletki i pierścionki będzie doskonałym wykończeniem waszej stylizacji. Powyższe zdjęcia oraz pozostałe dodane na naszym Pinterest mogą posłużyć jako inspiracja.  Kolczyki na Halloween powinny podkreślać charakter kostiumu. Sztyfty i ćwieki są dopełnieniem drapieżnego wyglądu. Duże kółka będą najlepsze dla wróżek, mniejsze dla piratów. Natomiast wiszące ozdobne kolczyki uzupełnią stylizacje makabrycznych gotyckich dam.

3. Poświęć chwilę czasu, bądź kreatywny

Gotowe kupne przebrania to najłatwiejsza opcja. Jeśli jednak mamy trochę czasu i chęci możemy wyczarować swój własny niepowtarzalny strój za niewielkie pieniądze. Bądźcie kreatywni. Skupcie się na makijażu i dodatkach. Idealne na tę okazję będą specjalne farby do twarzy, które można kupić w sklepach ze śmiesznymi rzeczami i w internecie. Nakładamy je gąbką do makijażu na większej powierzchni skóry, natomiast drobne szczegóły poprawiamy pędzelkiem. Zależnie od tego nad jakim końcowym wizerunkiem pracujesz możesz również użyć codziennych kosmetyków do swojej charakteryzacji takich jak eyeliner, podkład, bronzer, róż, pomadka czy cień do powiek. Gdy makijaż jest już gotowy nie zapomnij o dodatkach takich jak biżuteria, kapelusz czy inna ozdoba.

Wesołego Halloween!

Pozostańmy w kontakcie

Twitter Studex na Twitterze
Facebook Studex na Facebooku
Instagram Studex na Instagramie
YouTube Oglądaj nas na YouTube.
Kontakt Wyślij wiadomość.
PinterestStudex na Pinterest.

To takie proste

External link to Studex video on YouTube

Studex video on YouTube