Kolczyki: Twój idealny ślubny dodatek

Piękne kolczyki są ważną częścią wspaniałego stroju weselnego.
Nareszcie nadeszła wiosna. W wielu krajach jest to najlepszy sezon dla konsultantów ślubnych. Wesela odbywają się najczęściej od późnej wiosny do lata oraz w grudniu. Oczywiście są drobne różnice w zależności od kraju.

Pary, które zaplanowały datę ślubu na późną wiosnę lub latem tego roku prawdopodobnie dobrze przemyślały nadchodzącą uroczystość. Suknia ślubna i obrączki są często na samym szczycie listy najprzyjemniejszych zadań do wykonania. Pasujące do sukienki buty, wizyta u fryzjera oraz bukiet ślubny z pewnością znajdują się na liście przygotowań. A co z biżuterią?

Wiele sukien ślubnych aż prosi się o dodatkowe akcesoria takie jak kolczyki z klasą czy przepiękny naszyjnik, które zmienią Twój strój w doskonałe dzieło sztuki. Przy wyborze kolczyków oferujemy następujące wskazówki:

Te perłowe kolczyki doskonale pasują do naszyjnika
Style:
Klasyczne perłowe lub diamentowe kolczyki są zawsze doskonałym wyborem. Najlepszy efekt uzyskuje się dzięki stylistycznej prostocie i szlachetnym materiałom. Unikaj długich, wiszących kolczyków ponieważ mogą odwrócić uwagę od Twojego promiennego wyglądu. Ponadto podczas uścisków unikniesz zaplątania w różne elementy ubioru przyjaciół i rodziny oraz Twój własny welon. Jak pięknie będziesz wyglądać, gdy kształt Twoich kolczyków uzupełni suknię ślubną i akcesoria do włosów. Perłowe kolczyki będą idealne niemal do każdego stroju ślubnego. Natomiast błyszczące kwiatowe kolczyki będą wyglądać fantastycznie z sukienką, która również posiada motywy kwiatowe.

Kolory:

Kwiatowe wzory kolczyków podkreślają romantyczny wygląd.
Oczywiście perłowe lub inne białe kolczyki idealnie pasują do białej sukienki. Suknie ślubne w innych kolorach mogą również zostać cudownie podkreślone przez odpowiednie kolczyki w pasującym kolorze. W każdym wypadku kolczyki z białego lub żółtego złota to uniwersalne rozwiązanie, bez względu na to jaki kolor sukni wybierzesz. Jeżeli cenisz tradycje ślubne ( “Coś starego, coś nowego, coś pożyczonego, coś niebieskiego.“), kolczyki stwarzają dobrą okazję aby dyskretnie wpleść odrobinę niebieskiego.

Materiały:
Prawdziwymi faworytami ślubnymi są kolczyki wykonane z białego i żółtego złota lub tytanu, które mogą być wysadzane diamentami lub perłami. O poradę poproś swojego jubilera. Z pewnością znajdziesz idealne kolczyki, jeżeli przyniesiesz zdjęcie swojej sukni ślubnej lub naszyjnik, który masz zamiar założyć.

Biżuteria ślubna z karatowego złota — doda elegancji
Nie masz jeszcze przekłutych uszu?
To nie problem. Nawet jeżeli wychodziłabyś za mąż jutro, jeszcze dziś mogłabyś wyjść ze sklepu jubilerskiego z idealnie przekłutymi, przy pomocy instrumentów Studex®, uszami ozdobionymi przepięknymi kolczykami. Nasze kolczyki do przekłuwania mają przepiękne wzory odpowiednie nawet na wesele. Jednakże, zalecamy aby przekłuwać uszy przynajmniej 6 tygodni przed ślubem. Po 6 tygodniach, możesz zamienić kolczyki na inne. Ponadto Twoje uszy nie będą już tak wrażliwe np. dotknięte szczotką lub grzebieniem podczas wypróbowywania różnych fryzur. Nasze porady pomogą Ci optymalnie pielęgnować nowo przekłute uszy.

Przy okazji kolczyki to również wspaniały prezent ślubny!

Życzymy Wam, wspaniałego, niezapomnianego ślubu!

Pozostańmy w kontakcie

Twitter Studex na Twitterze
Facebook Studex na Facebooku
Instagram Studex na Instagramie
YouTube Oglądaj nas na YouTube.
Kontakt Wyślij wiadomość.
PinterestStudex na Pinterest.

To takie proste

External link to Studex video on YouTube

Studex video on YouTube