Konkurs STUDEX® “Ratujmy pszczoły”: Kolczyki dla dzieci

“Konkurs małych syrenek”: Do wygrania kolczyki i gadżety!

Dzieci to nasza przyszłość. Szybko dowiadują się, jak ważne dla zapylania naszych roślin i kwiatów są pszczoły, motyle i inne owady. Dzięki naszemu konkursowi fotograficznemu i rysunkowemu STUDEX® „Ratujmy pszczoły” Twoje dziecko może zostać pomocnikiem pszczół i jednocześnie wygrać piękne kolczyki. Aby wziąć udział w konkursie warto przeczytać jeszcze kilka zdań.

Jeśli Twoje dziecko nie ma jeszcze przekłutych uszu, możesz znaleźć partnera STUDEX® w Twojej okolicy.

Rodzice, którzy w okresie trwania konkursu, od 4 lipca do 9 września 2022 r. prześlą zdjęcie narysowanego obrazka związanego z akcją “Ratujmy pszczoły” lub zdjęcie wyhodowanych kwiatków ze specjalnej mieszanki STUDEX®, mogą zgłosić dziecko do konkursu fotograficzno-rysunkowego.

Co możesz wygrać?

 

 

  • 5 par hipoalergicznych kolczyków z kolekcji Sensitive by STUDEX®: 1 x biedronki, 1 x stokrotki, 1 x błyszczące serduszko, 1 x motylka, 1 x perełki
  • 1 czarny aksamitny woreczek
  • 1 pudełko na skarby STUDEX® do bezpiecznego przechowywania kolczyków
  • 3 saszetki z mieszanką nasion kwiatów letnich
  • 1 woreczek ze sznurkiem z kredkami
  • 1 kółko do pływania

 

 

Jak wziąć udział w konkursie?

Narysuj obrazek związany z akcją “Ratujmy pszczoły” lub zdjęcie wyhodowanych kwiatków ze specjalnej mieszanki STUDEX® wraz z wypełnionym i podpisanym Formularzem zgody na publikację wizerunku (format pliku: .jpg, .png, .pdf):

Wraz z informacją “Potwierdzam politykę prywatności i regulamin konkursu STUDEX® ‘Ratuj pszczoły'”

Zachęcamy do zamieszczenia swojej pracy dodatkowo w mediach społecznościowych za pomocą hashtagów #StudexSensitive #kolczykiSensitive #ratujpszczoly #savethebees #sensitivebystudex

Co tydzień w czasie trwania konkursu Studex® wybierze jednego zwycięzcę spośród wszystkich zgłoszeń. Zwycięzcy zostaną powiadomieni pocztą elektroniczną po zakończeniu konkursu. Następnie Studex wyśle nagrody na podany adres.

Regulamin

Konkurs jest prowadzony przez Studex Poland Ltd. Sp. z o.o., ul. Maćka z Bogdańca 16a, 92-434 Łódź. Jest on ograniczony do uczestników z adresem pocztowym w Polsce i jest otwarty dla wszystkich płci i grup wiekowych. Każdy, kto zgłasza do Studex zdjęcie pasujące do motywu “Konkurs STUDEX® ‘Ratuj pszczoły’”, zgodnie z powyższym opisem, w okresie promocyjnym od 4 lipca do 9 września 2022 r. może brać udział. Uczestnicy w wieku poniżej 16 lat wymagają pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego.

Zgłoszenia bez wypełnionego i podpisanego formularza zgody na publikację wizerunku nie będą rozpatrywane.
W formularzu potwierdzasz, że jesteś właścicielem praw autorskich do zdjęcia, które przesyłasz. Rodzice lub opiekunowie prawni potwierdzają to dla swoich dzieci. Jeśli wysyłasz zdjęcie z więcej niż jedną osobą (na przykład Tobą, znajomymi, rodziną), prześlij nam jeden formularz na osobę.

Co tydzień w czasie trwania konkursu Studex wybierze jednego zwycięzcę spośród wszystkich zgłoszeń. Zostaną oni powiadomieni e-mailem najpóźniej do 16 września 2022 roku. STUDEX® następnie wyśle ​​pakiety nagród bezpośrednio na adresy podane przez zwycięzców.

Za pomocą formularza zgody na publikację wizerunku, dajesz nam również prawo do wykorzystania twojego adresu do ewentualnego wysłania nagrody.
Jeśli uczestniczysz za pośrednictwem poczty e-mail lub w inny sposób wysyłasz nam swój adres e-mail, zgadzasz się również, że możemy skontaktować się z Tobą za pośrednictwem Twojego adresu e-mail. Na przykład, aby powiadomić Cię w razie wygranej.

Ponadto, w formularzu zgody na publikację wizerunku, udzielasz nam nieograniczonego, światowego, wieczystego, niewyłącznego prawa do używania Twojego zdjęcia w mediach Studex, takich jak strony internetowe i media społecznościowe (np. Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest) lub broszury informacyjne. Zgadzasz się również, że możemy opublikować Twoje imię i nazwisko w anonimowej formie (np. “Anna P.”). Ponadto, w przypadku dzieci w wieku poniżej 16 lat, rodzice lub opiekunowie prawni zgadzają się, że możemy również opublikować wiek dzieci (np. “Julia Z., 6”).
Wybór zdjęć, które zostaną użyte do publikacji w mediach zależy od firmy Studex®. Przyjmujesz również do wiadomości, że możemy usuwać twoje wpisy w naszych mediach społecznościowych w dowolnym momencie i bez podania przyczyny. Nie zwrócimy również żadnych wysłanych przez Was oryginałów zdjęć.

Nie udostępniamy twoich danych stronom trzecim (z wyjątkiem potencjalnej wysyłki pakietu nagród), ani nie wykorzystamy go do celów reklamowych.

Rozdamy jeden pakiet nagród, składający się z kolczyków które sami wybierzemy i które aktualnie będą na stanie. Zdjęcia są jedynie by pokazać przykład nagród, nagrody nie będą odzwierciedleniem tych na zdjęciu. Wszelkie odwołania do sądów czy prawa są bezpodstawne i wykluczone.

*Do wyczerpania zapasów

Oprócz tych warunków obowiązują również Warunki korzystania Ochrona danych i Polityka prywatności dla tej witryny.

Formularz zgody na publikację wizerunku do pobrania TUTAJ.

Powodzenia!
Życzy Studex Poland Ltd. Sp. z o.o.

Skontaktuj się z nami…

…przez naszą Stronę kontaktową.

Pozostańmy w kontakcie

Twitter Studex na Twitterze
Facebook Studex na Facebooku
Instagram Studex na Instagramie
YouTube Oglądaj nas na YouTube.
Kontakt Wyślij wiadomość.
PinterestStudex na Pinterest.

To takie proste

External link to Studex video on YouTube

Studex video on YouTube