Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi systemami do przekłuwania uszu lub kolczykami Studex® skontaktuj się z nami.

Jeżeli jesteś klientem indywidualnym i masz pytania dotyczące przekłuwania uszu lub kolczyków Studex® odwiedź naszą stronę Pytania i odpowiedzi.
Na naszym Trend Blogu znajdziesz najnowsze trendy oraz inne ciekawe informacje dla osób noszących lub zainteresowanych kolczykami.
Jeżeli masz pytania, które nie zostały uwzględnione na stronie Pytania & Odpowiedzi lub propozycje do wpisów na nasz Trend Blog prześlij je do nas na adres e-mail studex@studex.pl lub zadzwoń na bezpłatną infolinię 800 168 008

Szukasz naszych partnerów z produktami Studex® blisko Ciebie? Prześlij nam swoje dane adresowe (miasto, kod pocztowy, ulicę) na adres e-mail studex@studex.pl lub zadzwoń na bezpłatną infolinię 800 168 008 Jeśli znajdujesz się w kraju innym niż Polska, skontaktuj się z naszym lokalnym biurem w Twoim kraju

Jeśli posiadasz salon kosmetyczny, hurtownię kosmetyczną, sklep jubilerski, aptekę lub inny sklep i chciałbyś świadczyć usługi przekłuwania uszu skontaktuj się z nami poprzez adres e-mail studex@studex.pl , dodaj informacje o swojej firmie, a nasz zespół sprzedaży z przyjemnością się z tobą skontaktuje. Informacje dla klientów biznesowych w języku polskim znajdują się na stronie https://studex.pl, natomiast informacje dla klientów biznesowych w języku angielskim można znaleźć na naszej europejskiej stronie internetowej https://studex.eu. W celu uzyskania informacji w innych językach, prosimy skontaktować się z naszym lokalnym biurem w Twoim kraju.

Pozostańmy w kontakcie

Twitter Studex na Twitterze
Facebook Studex na Facebooku
Instagram Studex na Instagramie
YouTube Oglądaj nas na YouTube.
Kontakt Wyślij wiadomość.
PinterestStudex na Pinterest.

To takie proste

External link to Studex video on YouTube

Studex video on YouTube