Referencje

Oto co klienci mają do powiedzenia o ich zabiegu przekłucia uszu za pomocą System75 w naszych partnerskich gabinetach kosmetycznych:

Witam!
Moja 3-letnia córka miała przekłute uszy System75. Zabieg przebiegł błyskawicznie i dziecko nawet nie zauważyło kiedy. Wybrałyśmy piękne kolczyki – różowe stokrotki, których Maja do tej pory nie chce zdejmować.

Gosia K., 07/10/2016

Witam,
Moja córcia od dłuższego czasu marzyła o kolczykach. Nie wystarczały jej naklejki udające kolczyki chciała mieć przekłute uszy i prawdziwe “dorosłe” kolczyki 😉 Zaczęłam szukać informacji na temat przekłuwania uszu dzieciom w internecie. W ten sposób dowiedziałam się o System75 firmy Studex. Zadzwoniłam na infolinię podaną na stronie i zostałam pokierowana do gabinetu kosmetycznego używającego systemu 75 w mojej okolicy. Zabieg trwał tylko chwilę. Aparat jest tak cichy, że dziecko w ogóle się nie wystraszyło. Nie było żadnych problemów z przekłuciem drugiego ucha.
Bardzo dziękujemy za poradę i pomoc w znalezieniu miejsca, w którym najlepiej i najbezpieczniej można przekłuć uszy dzieciom.

Dominika T., 04/07/2016

Zdecydowanie polecam przekłucie uszu aparatami firmy Studex! Bardzo podobały mi się kolczyki sztangi w chrząstce ucha, ale bałam się umówić na zabieg po obejrzeniu filmików na Youtube, na których uszy przekłuwa się w tym miejscu igłą. W końcu dowiedziałam się, że jest specjalny aparat do przekłuwania tej części ucha. Ponieważ jestem z Łodzi umówiłam się na przekłuwanie w siedzibie Studexu. Jestem bardzo zadowolona z mojego nowego kolczyka. Przekłucie nawet tej części ucha nic nie boli!

Kasia M., 11/04/2016

Polecam salon LAMBELLE w Pułtusku! Pełen profesjonalizm, duży wybór kolczyków, bardzo miła obsługa. Dziękuję za wskazanie adresu i pozdrawiam

Agnieszka L., 18/10/2015

Dziękuję za namiary do gabinetu w Czarnym Dunajcu. Usługa została przeprowadzona na najwyższym poziomie, bez stresu, bez łez u dziecka. Będę polecać to miejsce innym znajomym.

Anna M., 07/10/2015

Polecam wszystkim metodę przekłuwania uszu nowym bezbolesnym System75. Moja 3-letnia córeczka miała przekłute dwoje uszu jednocześnie przez dwie Panie kosmetyczki. Jest to świetne rozwiązanie dla małych dzieci. Dziękuję za namiary na tak świetny gabinet kosmetyczny!

Katarzyna K., 16/09/2015

Witam,
Bardzo dziękuję za namiary do gabinetu kosmetycznego oferującego przekłuwanie uszu System75. Nawet nie wiedziałam, że znajdę taki gabinet w swojej miejscowości. Zabieg został wykonany w pełni profesjonalnie, błyskawicznie, córka nawet nie zauważyła kiedy. A swoich kolczyków-biedronek nie chce w ogóle zdejmować, mimo że uszy już dawno się zagoiły 🙂
Pozdrawiam

Joanna W., 23/08/2014

Witam!
17 czerwca przekłułam uszy córce w gabinecie Arabesca (namiar podany przez Państwa).
Jestem bardzo zadowolona z usługi. Żadnego stresu dla dziecka, kompetentne podejście. Moja 13mc córka wyszła z gabinetu bez płaczu. Dostałyśmy zestaw dla dziecka w różowym pudełeczku.
dziękuję Panstwu za namiary.
Pozdrawiam serdecznie

Agnieszka C., 03/07/2014

Jestem tak zadowolona, że wreszcie to zrobiłam. To nic nie boli, a kolczyki wyglądają rewelacyjnie! Dziękuję!

Monika S., 11/01/2013

 

Jeśli chcielibyście podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z przekłuwaniem uszu aparatami firmy Studex zachęcamy do napisania do nas przez formularz kontaktowy. Wybrane wiadomości będą publikowane na naszej stronie w anonimowej formie (imię, pierwsza litera nazwiska).

Pozostańmy w kontakcie

Twitter Studex na Twitterze
Facebook Studex na Facebooku
Instagram Studex na Instagramie
YouTube Oglądaj nas na YouTube.
Kontakt Wyślij wiadomość.
PinterestStudex na Pinterest.

To takie proste

External link to Studex video on YouTube

Studex video on YouTube