Kolczyki

Studex proponuje szeroki wybór kolczyków w bardzo stylowych wzorach dostosowanych do naszych systemów przekłuwania uszu. Wszystkie oferowane przez nas kolczyki do uszu zapakowane są w sterylne opakowania. W dogodnym dla Ciebie momencie możesz zapoznać się z ofertą kolczyków w naszym partnerskim salonie kosmetycznym. Twój specjalista z chęcią pokaże Ci nasze aparaty i wyjaśni zasadę ich działania. Doradzi Ci, jaka biżuteria będzie pasować do Twojej urody bądź jakie kolczyki do uszu najlepiej wybrać dla Twoje dziecka. Poznasz porady dotyczące przekłuwania i dowiesz się jak powinna przebiegać pielęgnacja po zabiegu.

Przykładowe kolczyki przystosowane do systemu Studex® System75™ :

Duży wybór kolczyków w bardzo stylowych wzorach

Wszystkie oferowane przez firmę Studex® kolczyki, także te przeznaczone do przebijania uszu, produkowane są według restrykcyjnych standardów Unii Europejskiej i U.S. Food & Drug Administration) . Ich atutami są:

  • Wykorzystywanie w procesie produkcyjnym najlepszej klasy materiałów: chirurgiczna stal nierdzewna 316L, tytan, 14-karatowe (próba 585) lub 18-karatowe (próba 750) złoto (zarówno białe jak i żółte).
  • Bezpieczeństwo dla alergików (hipoalergiczność). Nie zawierają niklu, ołowiu, kadmu i kobaltu.
  • Sterylne opakowania.
  • Zapinki kolczyków (motylki), które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić dobrą cyrkulację powietrza a tym samym przyspieszyć proces gojenia się.
  • Elegancki i ponadczasowy design.
Lepiej się goi: Zapinki pozwalają na lepszy przepływ powietrza

Nasze kolczyki są dostępne w różnych rozmiarach. Twój specjalista pomoże Ci w wyborze rozmiaru dla Ciebie lub Twojego dziecka. Dla najmłodszych polecamy naszą Linię dla Dzieci. W komplecie Baby Box znajduje się śliczne pudełko prezentowe na pierwsze kolczyki dziecka (“Moje Pierwsze Kolczyki”), komplet kolczyków, wymienne zapinki, płyn do pielęgnacji, gaziki do dezynfekcji. Dodatkowo, partnerzy Studex oferują certyfikaty prezentowe na przekłucie uszu.

Kolczyk z linii STUDEX® Sensitive
Ponieważ nasze kolczyki do uszu są bardzo stylowe, nasi klienci noszą je nie tylko bezpośrednio po przekłuciu, ale również później. Możesz nosić nasze kolczyki tak długo jak zechcesz.

Klienci często zmieniają kolczyki innych firm na nasze. Dlatego oferujemy linię STUDEX® Sensitive oraz STUDEX® Select. STUDEX® Sensitive to nie tyle kolczyki do przekłuwania, co wysokiej jakości kolczyki do noszenia. Idealne dla wrażliwych uszu, niewywołujące alergii. Jest to również wspaniała kolekcja dla klientów podążających za modą.

Pozostańmy w kontakcie

Twitter Studex na Twitterze
Facebook Studex na Facebooku
Instagram Studex na Instagramie
YouTube Oglądaj nas na YouTube.
Kontakt Wyślij wiadomość.
PinterestStudex na Pinterest.

To takie proste

External link to Studex video on YouTube

Studex video on YouTube