Nowa linia dla Dzieci

Baby box na pierwsze kolczyki Twojej pociechy
Dzięki specjalnej linii dla dzieci Studex® oferuje bezpieczne rozwiązanie przekłuwania uszu dzieci. Baby Box’y dla dzieci są dostępne w formie kompletnego zestawu u Twojego lokalnego partnera Studex®. Zawierają piękne różowe pudełko prezentowe, kolczyki w sterylnym opakowaniu wraz z pasującymi zapinkami, gaziki nasączone alkoholem do dezynfekcji ucha przed przekłuciem, oraz płyn antyseptyczny firmy Studex® do regularnej pielęgnacji uszu malucha po przekłuciu.

Kolczyki z naszej Linii dla Dzieci, są przystosowane do System75, który przekłuwa uszy wyjątkowo delikatnie. Dodatkowo ten opatentowany system jest tak cichy aby nie przestraszyć Twojej pociechy podczas przekłuwania. Oczywiście zarówno kolczyki jak i zapinki znajdują się w sterylnych wkładach, które Twój specjalista montuje bezpośrednio do urządzenia bez dotykania kolczyków ręką.

Linia dla Dzieci — śliczne stokrotki, kuleczki ze złota i okrągłe kryształki w obramowaniu
Nasze kolczyki dla najmłodszych są krótsze i mają mniejszą główkę oraz zapinkę, idealnie dostosowane do małych dziecięcych uszu. Kolczyki nie tylko wyglądają cudownie, ale są również wykonane z najwyższej jakości materiałów — najlepsze dla malutkich uszu Twojego dziecka!

Kolczyki z Linii dla Dzieci oferujemy w szerokiej gamie przepięknych wzorów i modeli: nasze stokrotki dla dzieci, nasze klasyczne złote kuleczki, oraz okrągłe kryształki w oprawie.

Miejsce na pierwsze kolczyki Twojego dziecka i inne małe skarby
Zwracaj szczególną uwagę na regularną pielęgnację uszu Twojego dziecka. Wśród naszych porad pielęgnacyjnych odnajdziesz wiele pomocnych sugestii. Szczególnie ważne jest aby nie dociskać zapinki kolczyka zbyt blisko tylnej części ucha. System75 firmy Studex® zapewnia ustawienie zapinki w optymalnej odległości od ucha już od samego początku (na końcu kolczyka znajduje się małe wcięcie). Swobodna cyrkulacja powietrza wokół ucha trwa dopóki nie zmienisz tego ustawienia. To wspomoże proces gojenia.

Linia dla Dzieci - teraz w Twoim specjalistycznym sklepie
Malutkie pudełko na skarby z inskrypcją “Moje pierwsze kolczyki” i jedwabną kokardką nie tylko wygląda pięknie, ale jest również wygodnym miejscem do przechowywania pierwszych kolczyków oraz innych małych skarbów, takich jak kosmyk włosów czy pierwszy zgubiony ząbek. W pudełku możesz również umieścić zdjęcie swojego dziecka i bezpiecznie przechować te skarby przez lata, aby w przyszłości zaskoczyć dziecko lub chrześniaka tą wspaniałą pamiątką.

Z całego serca życzymy Twojemu dziecku, aby jego kolczyki sprawiały mu dużo radości!

Więcej informacji na temat przekłuwania uszu dzieciom znajdziesz w dziale Pytania & Odpowiedzi – “W jakim wieku najlepiej przekłuć uszy dziecku?”.

Pozostańmy w kontakcie

Twitter Studex na Twitterze
Facebook Studex na Facebooku
Instagram Studex na Instagramie
YouTube Oglądaj nas na YouTube.
Kontakt Wyślij wiadomość.
PinterestStudex na Pinterest.

To takie proste

External link to Studex video on YouTube

Studex video on YouTube