Motyw jednorożców ciągle w modzie

Kolczyki z jednorożcami i gwiezdnym pyłem od Studex
Gdziekolwiek nie spojrzysz wszędzie widać jednorożce. Nie uciekniesz od tego motywu. Mimo że trend ten nie jest wcale nowy, zakorzenił się już na stałe: chyba nie ma rzeczy, która nie została wykonana w wersji z motywem jednorożca. W sklepach znajdziecie kubki, ubrania, obudowy smartfonów, kosmetyki, jedzenie, napoje — produkty z motywem jednorożca wciąż są bardzo pożądane. W to wlicza się również biżuteria.

Studex, światowy lider produkcji systemów do przekłuwania uszu oraz przyjaznych dla skóry kolczyków, zareagował na popularność tych bajkowych stworzeń i oferuje swoim klientom hipoalergiczne kolczyki z motywem jednorożca dla systemów przekłuwania uszu Studex System75 jak również standardowe kolczyki z kolekcji Sensitive. Kolczyki z jednorożcami są często noszone jako część kompozycji kilku kolczyków w uchu, razem z błyszczącymi kolczykami w kształcie gwiazd. Kolczyki z jednorożcami idealnie pasują do tych z wzorami gwiezdnego pyłu.

Jednorożce: Dlaczego są tak popularne?

Wiele osób uwielbia jednorożce ponieważ utożsamiają je z mistycznymi istotami z bajek i baśni. Mówimy tutaj o dość sporej grupie ludzi we wszystkich przedziałach wiekowych. Niektórzy ludzie poprzez jednorożce wyrażają swoją unikalność i indywidualność. Chcą wyróżniać się na tle reszty, lśnić i błyszczeć. Dla innych ludzi jest to częściowa ucieczka od prawdziwego życia i problemów codzienności. Reszta chce po prostu powrócić wspomnieniami do lat dzieciństwa i wiary w cuda, magię i dobro, które zawsze zwycięża.

Dla małych i dużych fanów jednorożców

Kolczyki z jednorożcami i gwiezdnym pyłem ciągle będą popularne w 2018 roku. Póki co nie widać, by moda i szał na jednorożce miały się zakończyć. Dlatego pozwól, by świat błyszczał gdziekolwiek pójdziesz. Kolczyki z jednorożcami są wspaniałym prezentem na święta – dla najbliższych, których kochamy. Nigdy nie dorastajcie!

Na zdjęciu powyżej znajdują się (od lewej do prawej): 1. Jednorożec, 5.5 mm; 2./3. błyszcząca biała gwiazdka, 6.5 mm, 2. srebrna, 3. pozłacana; 4. Cubic Zirconia, 5 mm, szlif gwiaździsty, różowa, w pazurkach, występująca rónież w wersji białej i pozłacana; 5. fireball z brylantem, 4.5 mm, występujący również z kryształem górskim, cyrkonem różowym, akwamarynem, tanzanitem, szafirem; 6. brylant, 2 or 3 mm, w oprawie pełnej, również w wersji pozłacanej; 7. Cubic Zirconia, 2, 3 or 4 mm, w pazurkach, pozłacana. 1.-7. Materiał: stal chirurgiczna, niektóre kolczyki pozłacane, 6./7. występują również w 14 lub 18 karatowym żółtym i białym złocie. 

Jeśli chcecie poznać adresy partnerów Studex, wystarczy że wyślecie nam zapytane, a my prześlemy Wam listę najbliższych gabinetów oferujących przekłuwanie uszu naszymi systemami.

Pozostańmy w kontakcie

Twitter Studex na Twitterze
Facebook Studex na Facebooku
Instagram Studex na Instagramie
YouTube Oglądaj nas na YouTube.
Kontakt Wyślij wiadomość.
PinterestStudex na Pinterest.

To takie proste

External link to Studex video on YouTube

Studex video on YouTube