Najpiękniejszy uśmiech maja…

Maj to miesiąc radości. Wiosna w pełnym rozkwicie niesie ze sobą nadzieję i radość. Jest to również miesiąc, w którym obchodzą swoje święto wszystkie mamy – Dzień Matki! W tym dniu nie może zabraknąć uśmiechu na ich twarzach. A jak go wywołać?

Każda kobieta uwielbia dostawać prezenty. Warto więc zastanowić się nad czymś oryginalnym.

Małe dzieci mogą pokusić się o wykonanie choćby prostego prezentu dla swoich mam. Z pewnością wzruszą się one na widok własnoręcznie wykonanej biżuterii, którą będę mogły pochwalić się innym mamom. Biżuterię można wykonać z modeliny, pomalowanego farbami makaronu, grochu czy fasoli. Najprościej wykonać jest korale czy bransoletki – wcześniej przygotowane elementy należy nawlec na sznurek, tasiemkę lub gumkę i związać. Natomiast starsze dzieci mogą wykonać nieco bardziej skomplikowane prace takie, jak pierścionek, przypinka, zawieszka lub kolczyki. Formy zależą wyłącznie od fantazji małego artysty i jego umiejętności. Na pewno każda mama doceni takie unikalne, ręcznie wykonane arcydzieło.

Prezent na Dzień Matki

Dorosłe dzieci również nie powinny zapominać o swoich mamach. Idąc śladami maluchów mogą także pomyśleć o biżuterii. Wspaniałym pomysłem będą hipoalergiczne kolczyki do uszu ze stali chirurgicznej, które posiadamy w naszej ofercie. Dostępne są one w  wielu wzorach i kolorach i gwarantują profesjonalne przekłuwanie uszu.

Najpiękniejszy uśmiech maja

Natomiast dla bardziej hojnych dzieci polecamy kolczyki wykonane z 14-sto i 18-sto karatowego złota. Jeśli ktoś chciałby jeszcze bardziej dopieścić swoją mamę ma również możliwość wyboru kolczyków z brylantami, które z pewnością  zachwycą każdą mamę i zapewnią bezpieczne jak i bezbolesne przekłuwanie uszu a dodatkowo są one idealne jako kolczyki dla alergików.

Najważniejsze jest jednak to, by w tym ważnym dla każdej mamy dniu znaleźć czas i poświęcić go całkowicie właśnie jej. Zabrać ją na spacer, zrobić kolację czy śniadanie lub zaprosić na obiad do restauracji. Wtedy z pewnością na jej twarzy zagości uśmiech, który będzie promieniał przez wiele kolejnych dni.

Wszystkim mamom w dniu ich święta życzy samych perłowo-brylantowych uśmiechów przez cały rok:)

Pozostańmy w kontakcie

Twitter Studex na Twitterze
Facebook Studex na Facebooku
Instagram Studex na Instagramie
YouTube Oglądaj nas na YouTube.
Kontakt Wyślij wiadomość.
PinterestStudex na Pinterest.

To takie proste

External link to Studex video on YouTube

Studex video on YouTube