To w ogóle nie boli

Prawie niezauważalne—nawet dla dzieci
Wiele mam pyta nas jaki jest najlepszy wiek na przekłucie dziecku uszu. Niektóre z nich martwią się, że przekłucie może boleć. Dzięki Studex® System75™ przekłuwanie nigdy nie było tak proste, szybkie i niemal nieodczuwalne nawet dla dzieci.

Oczywiście wszyscy postrzegamy ból inaczej, jednak w przypadku System75 firmy Studex dla większości osób moment przekłucia uszu jest prawie nieodczuwalny. Ponadto jego bezproblemowe działanie sprawia, że ​​system ten jest praktycznie bezgłośny, a więc nie przestraszy dziecka.

Podobnie jak w przypadku wizyty u lekarza zmartwienie u dzieci powoduje raczej fakt postawienia ich w nieznanej dotąd sytuacji. Możesz oszczędzić dziecku niepotrzebnych obaw unikając słów, które mogą je przestraszyć, takich jak “przekłuwanie” czy “pistolet”. W zamian powiedz coś w stylu “Chodźmy po twoje kolczyki” albo, że specjalista od przekłuwania uszu ma “mały przyrząd do zakładania kolczyków”.

Śliczne kolczyki dla dzieci
Dzieci są podekscytowane kolczykami, zwłaszcza jeśli mogą pomóc wybrać je samodzielnie. Innym doskonałym pomysłem jest podarowanie bonu prezentowego na kolczyki. Zapytaj specjalistę o pudełeczko na skarby “Moje pierwsze kolczyki”. To śliczne małe pudełko ma miejsca na pierwszą parę kolczyków, ładny obrazek oraz inne pamiątki, takie jak kosmyk włosów lub pierwszy zgubiony ząb. Będzie ono przypominać dziecku o jego pierwszych kolczykach przez całe życie. Oferujemy również ekskluzywną Linię dla Dzieci przygotowaną specjalnie dla małych dziecięcych uszu.

Profesjonaliści korzystający z produktów firmy Studex są dobrze wyszkoleni. Wykorzystują wyłącznie nasze sterylne i hipoalergiczne kolczyki do przekłuwania. Ponadto mogą Ci doskonale doradzić w doborze dobrej jakości materiałów, z których wykonane są kolczyki, takich jak złoto, stal chirurgiczna, czy tytan. Nasze salony partnerskie to wspaniałe miejsce dla Ciebie i Twojego dziecka aby znaleźć idealne, wysokiej jakości kolczyki w ślicznych wzorach.

Więcej informacji na temat przekłuwania uszu dla dzieci, znajdziesz na stronie Pytania & Odpowiedzi w sekcji “W jakim wieku najlepiej przekłuć uszy dziecku?”.

Pozostańmy w kontakcie

Twitter Studex na Twitterze
Facebook Studex na Facebooku
Instagram Studex na Instagramie
YouTube Oglądaj nas na YouTube.
Kontakt Wyślij wiadomość.
PinterestStudex na Pinterest.

To takie proste

External link to Studex video on YouTube

Studex video on YouTube