NIE WAHAJ SIĘ WYRAŻAĆ SIEBIE ZE STUDEX®

Konkurs: Wyraź swój styl ze STUDEX

Kombinacje kolczyków są znakomitym sposobem na wyrażenie siebie. Twoje uszy są jak dzieło sztuki , a ty jesteś artystą. W jakim nastroju dziś jesteś? Jaki styl preferujesz? Jakie kolczyki pasują do Twojego stroju? Zobacz i podziel się ulubioną stylizacją korzystając z szansy wygrania wspaniałych nowych kolczyków I nie tylko!

Wyraź swój styl ze STUDEX
Nasz konkurs “Wyraź swój styl ze STUDEX”® będzie trwał 4 tygodnie, od 4 maja do 4 czerwca 2021. Każdy tydzień pokazuje inny styl i nastrój: od “rock”, “trendy” po “romantic” do “new generation”.
Zrób zdjęcie aby wyrazić nastrój tygodnia, wyślij, weź udział w konkursie i wygraj następujące nagrody. *:

  • 1 parę wspaniałych, hipoalergicznych kolczyków z lini Sensitive by STUDEX® collection
  • 1 kieszonkowe lusterko
  • 1 piłkę futbolową

Jak wziąć udział i wygrać

W czasie trwania promocji od 4 maja do 4 czerwca 2021, wyślij nam swoje zdjęcie zgodnie z tematem tygodnia wraz z formularzem zgody (plik w formacie .pdf):

 • Email na adres: studex@studex.pl, temat: Wyraź swój styl ze STUDEX
 • lub pocztą na adres:
  Studex Poland Ltd. Sp. z o.o.
  z dopiskiem “Wyraź swój styl ze STUDEX”
  ul. Maćka z Bogdańca 16a
  92-434 Łódź

Dodatkowo możesz umieścić swoje zdjęcie w social mediach używając #studexexpressyourself

Po okresie promocji, STUDEX wybierze jednego wygranego na każdy z 4 konkursowych tygodni spośród wszystkich zgłoszeń. Zwycięzcy zostaną zawiadomieni drogą mailową najpóźniej do 15 czerwca 2021. (Przesyłając zgłoszenia inną drogą niż poczta elektroniczna, prosimy o podanie adresu e-mail.)
Potem STUDEX wyśle nagrody do wszystkich zwycięzców. Jeśli zostaniesz jednym ze zwycięzców, STUDEX wyśle nagrodę na wskazany przez Ciebie adres.

Konkurs: Wyraź swój styl ze STUDEX

Terminy i warunki

Ten konkurs został przygotowany przez Studex Poland Ltd. Sp. z o.o. 92-434 Łódź, ul. Maćka z Bogdańca 16a. Jest przeznaczony dla osób zamieszkałych w Polsce i jest otwarty dla wszystkich osób, bez względu na płeć i wiek.
Każdy kto przyśle zdjęcie i formularz zgody, zgodnie z powyższymi informacjami, w czasie trwania promocji od 4 maja do 4 czerwca 2021 może wziąć udział. Uczestnicy poniżej 16 roku życia muszą przesłać formularz zgody podpisany przez rodzica lub prawnego opiekuna.

W formularzu zgody potwierdzasz swoje prawa autorskie do zdjęcia, które wysyłasz. Rodzice lub opiekunowie potwierdzają prawa w imieniu swoich dzieci. W przypadku zdjęć, na których jest więcej niż jedna osoba , należy wypełnić formularz zgody dla każdej osoby osobno. Zgłoszenia bez formularza zgody lub z niekompletnym formularzem nie będą przyjmowane.

Żeby zwiększyć szanse na wygraną możesz wysłać więcej niż jedno zdjęcie w czasie trwania promocji. Kilkukrotne wysyłanie tego samego zdjęcia nie wpłynie na zwiększenie szansy wygranej.

Końcowa data dla wszystkich zgłoszeń (e-mail listownych) to 4 czerwca, 2021 (liczy się data wysłania).

Zgodnie z formularzem zgody udzielasz nam również prawa do wykorzystania twojego adresu pocztowego do celu ewentualnej wysyłki nagrody. Jeżeli zgłoszenie wysyłasz drogą e-mail, lub podajesz nam swój adres e-mail inną drogę wyrażasz również zgodę na wykorzystanie go w celu wysłania informacji o ewentualnym zwycięstwie.

Dodatkowo w formularzu zgody udzielasz nam prawa do nieograniczonego, ogólnoświatowego, wieczystego i niewyłącznego prawa do wykorzystania przesłanego przez ciebie zdjęcia w mediach STUDEX, takich jak strony internetowe, media społecznościowe (np. Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest) lub w innych wydawnictwach. Zgadzasz się również aby twoje dane zostały opublikowane w skróconej formie (np. Anna P.) oraz w przypadku uczestników poniżej 18 lat na publikację danych dziecka w skróconej formie (np. Marysia W. lat 6).
Które zdjęcia zostaną opublikowane zależy od STUDEX. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia twojej publikacji w mediach społecznościowych bez podania przyczyny. Pamiętaj, że nie zwrócimy oryginałów prac przesłanych pocztą.

Nie udostępnimy twoich danych osobom trzecim (z wyjątkiem wysyłki ewentualnej nagrody). Nie użyjemy ich również do celów marketingowych.

Wydamy 4 nagrody (1 nagroda na każdy tydzień promocji). *Do wyczerpania zapasów. Podobne do zdjęcia. Nie podlega pozwaniu do sądu.

Dodatkowo do powyższych warunków obowiązują Warunki Sprzedaży i Polityka Prywatności dla tej strony.

Powodzenia!
Twój STUDEX® Team

Znajdź partnera STUDEX® do przekłuwania uszu i /lub dla hipoalergicznych kolczyków.

Strona kontaktowa

Pozostańmy w kontakcie

Twitter Studex na Twitterze
Facebook Studex na Facebooku
Instagram Studex na Instagramie
YouTube Oglądaj nas na YouTube.
Kontakt Wyślij wiadomość.
PinterestStudex na Pinterest.

To takie proste

External link to Studex video on YouTube

Studex video on YouTube