O nas

External link to Studex video on YouTube
Studex video on YouTube

Staranna kontrola jakości w naszym zakładzie w USA
Studex® jest światowej sławy marką sprzętu do przekłuwania uszu. Jako największy światowy producent systemów i akcesoriów do przekłuwania uszu oraz produktów do pielęgnacji po zabiegu, oferujemy naszym partnerom — salonom i hurtowniom kosmetycznym oraz jubilerom wysokiej jakości, łatwe w użyciu produkty. Nasza firma zrewolucjonizowała przekłuwanie uszu. Teraz możesz przekłuć je szybko i bezpiecznie, pięknymi hipoalergicznymi kolczykami u naszych zaufanych partnerów. Dzięki Studex® System75™ nawet nie zauważysz kiedy Twoje uszy zostaną przekłute. Przekłuwanie uszu nigdy wcześniej nie było tak łatwe, delikatne i bezpieczne.

Jeden z naszych pracowników podczas pracy w zakładzie w USA
Od ponad 40 lat marka Studex® symbolizuje bezpieczeństwo przekłuwania uszu i cieszy się ogromnym zaufaniem swoich partnerów. Nasze systemy są niezawodne: akcesoria Studex® zostały użyte miliony razy do przekłuwania uszu na całym świecie.

Kolczyki'wyprodukowane w USA'
Siedziba, Studex Inc., mieści się w USA w Kalifornii, w pobliżu Los Angeles. Nasi inżynierowie oraz projektanci wspólnie pracują nad wykorzystaniem najnowszych technologii aby zaoferować klientom Studex® produkty najwyższej jakości, zgodne z najnowszymi trendami mody. To stanowi podstawę naszego sukcesu. Zgodnie z inskrypcją “Made In USA”, wszystkie nasze systemy i kolczyki produkowane są w nowoczesnym zakładzie Studex® w Stanach Zjednoczonych.

Wszystkie produkty Studex poddawane są rygorystycznej kontroli jakości
Na koniec każdy instrument i kolczyk przechodzi przez rygorystyczny proces kontroli jakości, dzięki któremu wyselekcjonowane zostają najpiękniejsze i najbezpieczniejsze produkty. Stosujemy się do rygorystycznych standardów bezpieczeństwa zarówno w przypadku naszych pracowników jak i produktów. W rezultacie, wszystkie sterylne kolczyki do przekłuwania uszu firmy Studex spełniają normy Unii Europejskiej i FDA ( USA Food & Drug Administration).

Nasz zakład w
Z USA nasze produkty “podróżują” do miejsc na całym świecie. Studex posiada oddziały oraz wyłącznych partnerów w ponad 70 krajach na 6 kontynentach. Studex Europa z siedzibą w Koblach, Austria, nadzoruje sprzedaż w Europie. Nasze europejskie oddziały są częścią naszego międzynarodowego zespołu. Jako eksperci na lokalnych rynkach biżuterii są one odpowiedzialne za marketing i sprzedaż w swoim kraju oraz – za pośrednictwem naszej europejskiej centrali – dostarczają cennych pomysłów oraz informacji o trendach rynkowych całego świata do naszej centrali międzynarodowej.

Kolczyki podczas procesu pakowania
Maszyna do przygotowania form

Studex® jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Specjalistów Przekłuwania Uszu (Internationaler Verband der Ohrlochstech-Spezialisten, EPM) e.V. Stowarzyszenie reprezentuje interesy producentów i dystrybutorów systemów przekłuwania uszu w polityce, gospodarce i społeczeństwie. Informuje opinię publiczną o przekłuwaniu uszu i kształtuje opinię w branży. Reprezentuje swoich członków, a także doradza w zakresie lobbingu politycznego, dyrektyw UE i ustaw krajowych, które odnoszą się do przekłuwania uszu. Ponadto, oferuje swoim członkom informacje o aktualnych tematach, stanowi platformę wymiany idei branżowych. EPM zapewnia fachowe doradztwo i służy jako łącznik między przemysłem a pracodawcami.

The Ear Piercing Manufacturers of Europe (EPM)

Pozostańmy w kontakcie

Twitter Studex na Twitterze
Facebook Studex na Facebooku
Instagram Studex na Instagramie
YouTube Oglądaj nas na YouTube.
Kontakt Wyślij wiadomość.
PinterestStudex na Pinterest.

To takie proste

External link to Studex video on YouTube

Studex video on YouTube