Nasi partnerzy (Sklepy)

Stanowisko do przekłuwania uszu firmy Studex
W naszych partnerskich salonach i hurtowniach kosmetycznych, sklepach jubilerskich i innych sklepach można przekłuć uszy najnowocześniejszym sprzętem firmy Studex®. Z pewnością znajdziesz wśród nich szeroki wybór wysokiej jakości, hipoalergicznych kolczyków do przebijania jak i innych kolczyków i akcesoriów Studex®. Poza profesjonalną poradą, ci dobrze wyszkoleni specjaliści oferująodpowiednie produkty do pielęgnacji po przekłuciu.

Ten szyld pomoże Tobie rozpoznać partnerów firmy Studex
Jeżeli chcesz zaskoczyć swoje dzieci lub przyjaciół wspaniałym prezentem, zapytaj naszego partnera o karty upominkowe na przekłucie uszu lub naszą linię dla dzieci Baby Box ze ślicznym pudełkiem na pierwsze kolczyki.

Wybór odpowiedniego miejsca do przekłucia uszu jest kwestią zaufania. Zalecamy, aby szukać najwyższej jakości, najnowocześniejszych markowych produktów i dobrze wyszkolonych specjalistów. Z chęcią pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce. Wystarczy wysłać do nas wiadomość z danymi adresowymi: miasto, kod pocztowy i ulicę na adres e-mail studex@studex.pl , a odeślemy Ci informacje o zaufanych partnerach Studex® w Twojej okolicy. Możesz również zadzwonić na naszą infolinię, gdzie udzielimy Ci wszelkich informacji.

Pozostańmy w kontakcie

Twitter Studex na Twitterze
Facebook Studex na Facebooku
Instagram Studex na Instagramie
YouTube Oglądaj nas na YouTube.
Kontakt Wyślij wiadomość.
PinterestStudex na Pinterest.

To takie proste

External link to Studex video on YouTube

Studex video on YouTube