Odpowiednie kolczyki i biżuteria na Oktoberfest

Oktoberfest i kolczyki mają sporo wspólnego dzięki Studex
W ciągu najbliższych dni na całym świecie odbywają się święta piwa takie jak Oktoberfest w Niemczech. Niezeleżnie od tego gdzie się bawicie z tej okazji, czy w Monachium czy w jakimkolwiek innym mieście na świecie gdzie akurat obchodzone jest święto piwo musicie zastanawiać się: Co ubrać? Co mieć na uwadze wybierając swój strój wyjściowy? I jaka biżuteria dopełni Wasz wygląd w trakcie tego święta?

Jedna rzecz jest pewna Dirndl jest obowiązkowym strojem kobiecym podczas OktoberfestCzym jet dirndl? To tradycyjny, ludowy strój mieszkańców południowych Niemiec, wzorowany na stroju mieszkańców Alp. Dirndl występuje w wielu wariantach różniących się kolorem, materiałem, cięciami czy długością sukni. Wspaniałe suknie można znaleźć na stronach: Ludwig & Therese, Lola Paltinger lub Trachten Angermaier.

Jeśli chcemy wspaniale wyglądać w dirndl to nasz wygląd musi dopełnić odpowiednie uczesanie i akcesoraia jak przepiękna biżuteria na Oktoberfest.

Biżuteria na Oktoberfest: Kolczyki w kształcie serc

Biżuteria na Oktoberfest porada #1: Tradycyjny bawarski naszyjnik

Tradycyjny bawarski naszyjknik jest najprawdopodobniej najbardziej popularną błyskotką rzucającą się w oczy. Dominującym wzorem są kwiaty tak jak szarotka, podobnie jak wzory serc, pereł lub jelenie. Wspominana już Lola Paltinger jest projektantką posiadająca wspałanią ekskluzywną kolekcję, wśród której możecie znaleźć wiele klasycznego wzornictwa pod tym adresem

Biżuteria na Oktoberfest porada #2: Kolczyki

Biżuteria na Oktoberfest: Kolczyki STUDEX w kształcie kwiatów
Jeśli stawiamy na idealny wygląd to niezbędne będą pasujące kolczyki. Zwykłe kolczyki są bardziej popularne niż wiszące, ponieważ te drugi za bardzo odwracają uwagę od naszyjników. Jeśli chodzi o kolczyki to najpopularniejszymi wzorami są kwiatyserca lub perły. Ich kolory muszą być tak dobrane by korespondowały z dirndl, ale najprościej postawić na tradycyjne bawarskie barwy czyli biały i niebieski. Kilka kolczyków w uchu jest dziś całkiem popularne na Oktoberfesćie, co pozwala na zabawę klasycznymi wzorami z różnymi kolorami. Dla tych którzy jeszcze nie mają przekłutych uszu, lub mają tylko jeden kolczyk ciągle jest jeszcze szansa na szybkie i bezproblemowe przekłucie uszu ‘na ostatnią chwilę’: firma Studex oferuje ogromną kolekcję kolczyków.

Biżuteria na Oktoberfest porada #3: Dodatki do włosów

Twój bawarski strój będzie najlepiej komponował się spiętymi włosami; jest nieskończenie wiele sposób na spięcie swoich włósów w zależności od długości włosów i stylu jaki preferujecie. Na Oktoberfest idealnie pasują spięte włosy z kwiecistym wzornictwem. Lecz czasami mniej znaczy więcej. Dlatego rekomendujemy delikatne wzornictwo lub nawet prawdziwe kwiaty. Instrukcje jak spinać włosy możecie znaleźć tutaj “Oktoberfest” na Pinterest, for example.

Biżuteria na Oktoberfest: Bawarskie kolczyki STUDEX w kolorach białym i niemieskim

Więcej pomocnych linków dotyczących porad na Octorberfest znajdziecie tutaj:

Pozostańmy w kontakcie

Twitter Studex na Twitterze
Facebook Studex na Facebooku
Instagram Studex na Instagramie
YouTube Oglądaj nas na YouTube.
Kontakt Wyślij wiadomość.
PinterestStudex na Pinterest.

To takie proste

External link to Studex video on YouTube

Studex video on YouTube