Przekłuwanie uszu u mężczyzn: Wywiad ze Stefanem

Przekłuwanie uszu u mężczyzn: Stephan z 5 kolczykami Studex – obraz: © Stephan
Przekłuwanie uszu u mężczyzn jest tematem, który jest znacznie mniej popularny w mediach niż przekłuwanie uszu u kobiet i dzieci. Chociaż kolczyki nie są tak powszechne dla mężczyzn jak dla kobiet, ich popularność wśród mężczyzn rośnie. Jednym z przykładów jest Stefan (trzydziestolatek), który ostatnio wysłał nam to fajne zdjęcie swojego lewego ucha za pośrednictwem Facebooka z następującym komentarzem:

Spróbowałem czegoś nowego z Waszym systemem 😉

Tak bardzo spodobało nam się to , że postanowiliśmy dowiedzieć się więcej o Stefanie. Oto nasza rozmowa z nim:

To wygląda naprawdę wspaniale. Gdzie i kiedy przebili ci się uszy?

Moje uszy przekłuwałem u jubilera. Pierwsze dwa przekłucia gdy miałem jeszcze dwadzieścia lat. Wówczas postawiłem na klasyczny układ, po jednym kolczyku na lewym i prawym uchu.: po lewej, po prawej. Dwa lub trzy lata później kolejny raz przekłuwałem uszy po obu stronach, a po kilku latach trzeci raz po obu stronach. Właśnie ostatnio dodałem jeszcze dwa przekłucia do lewego płatka ucha, wszystko w sklepie jubilerskim.

Jako człowiek z kolczykami, a nawet z wieloma kolczykami, czułeś się dziwakiem wśród przyjaciół? I jak zareagowali inni?

Z moimi pierwszymi kolczykami, trochę tak się czułem, ale zawsze otrzymywałem pozytywne opinie. Tymczasem kilku mężczyzn wśród moich znajomych i przyjaciół nosi kolczyki, niektórzy również po obu stronach.

Nosisz teraz maksymalnie pięć kolczyków po lewej stronie i trzy po prawej. Czy ludzie pytają Cię o Twoje kolczyki?

Teraz, przy takim schemacie pięciu w jednym uchu, kilka osób mnie pytało. Wcześniej nie. Są po prostu częścią mnie.

Jak myślisz, ilu mężczyzn wśród Twoich znajomych nosi kolczyki? Czy uważasz, że przekłuwanie uszu u mężczyzn rośnie lub spada?

Hmm, trudno powiedzieć … Ale myślę, że liczba rośnie.

Według naszych danych liczba mężczyzn z kolczykami faktycznie rośnie. Czy pamiętasz, co skłoniło cię do przekłucia po raz pierwszy uszu lub ich wielokrotnego przebicia?

Tak się stało, bez szczególnego powodu. Po prostu tak chciałem i to mi się podobało.

Co poleciłbyś innym mężczyznom, którzy myślą o przekłuwaniu uszu?

Każdemu, kto myśli o przekłuwaniu uszu u mężczyzn, powiedziałbym, po prostu zrób to i nie myśl o tym za bardzo. Możesz początkowo usłyszeć złośliwe komentarz tutaj lub tam, ale znacznie rzadziej niż myślisz, po czasie ludzie się przyzwyczajają. Polecam również, aby obie strony były przekłute. Osobiście nie lubię przekłuwania uszu z jednej strony. Jeśli chodzi o wiele kolczyków w uchu: po prostu to zrób.🙂

Czy wiesz, który system przekłuwania uszu i jakiego rodzaju kolczyki używa twój jubiler?

W przypadku pierwszego i drugiego kolczyka usznego wciąż używali starych “pistoletów”. W przypadku tych ostatnich, a teraz w przypadku ostatnich dwóch, używali Studex System75. Kolczyki Studex które noszę są wykonane z chirurgicznej stali nierdzewnej.

Wielkie dzięki, Stefan.

Wyślij do nas zapytanie o adres naszych partnerów którzy używają Systemu Studex do przekłuwania uszu w Twojej okolicy..

Pozostańmy w kontakcie

Twitter Studex na Twitterze
Facebook Studex na Facebooku
Instagram Studex na Instagramie
YouTube Oglądaj nas na YouTube.
Kontakt Wyślij wiadomość.
PinterestStudex na Pinterest.

To takie proste

External link to Studex video on YouTube

Studex video on YouTube