Reportaż o przekłuwaniu uszu ze Studex w telewizji RTL

Reportaż o Przekłuwanie Uszu: Wakacje to najlepszy czas na przekłuwanie uszu, © RTL interactive
Stacja telewizyjna RTL zaprezentowała program dotyczący przekłuwania uszu podczas wakacji. Materiał był przedstawiony w niemieckim „Punkt 12” 20-tego lipca oraz w “Guten Morgen Deutschland” (Dzień Dobry Niemcy) następnego dnia. W audycji prowadzonej przez Anne Schneemelcher i Astrid Ehling, mamę dziewięciolatki Nora oraz Menadżera ds. Marketingu w fimie Studex® – Corinne Selzle wyjaśniają dlaczego letnia przerwa jest idealną porą do przekłucia uszu u dzieci. Według firmy Studex®, światowego lidera produkującego systemy do przekłuwania uszu oraz hipoalergiczne kolczyki, zapytania dotyczące przekłuwania uszu wzrastają średnio o 90 % podczas miesięcy wakacyjnych – w lipcu i sierpniu.

Zespół telewizji RTL pokazuje, jak dwie 9-letnie dziewczynki Nora i Hannah, razem ze swoimi mamami odwiedzają partnerski sklep z biżuterią Studex żeby wybrać swoje pierwsze kolczyki i dokonać przekłucia ucha. Do swojego pierwszego przekłucia uszu Nora wybiera różowe motyle a Hannah niebieskie stokrotki. Jubiler podchodzi do swoich klientek z pełnym profesjonalizmem. Ze Studex® System75 przekłuwanie uszu jest szybkie i delikatne.

Kerstin Folter zwraca szczególną uwagę na higienę. Mówi o tym jak ważne jest, by świeżo przekłute miejsce było dotykane jedynie czystymi rękami. Wspomina także o zakraplaniu żelu po przekłuciu dwa razy dziennie. Według Corinna Selzle, jednym z powodów dla, których rodzice wybierają przerwę wakacyjną do dokonania pierwszego przekłucia jest to, że mają oni wtedy więcej czasu, niż zwykle, by wytłumaczyć swoim pociechą jak ważne jest dbanie o higienę ucha po przekłuciu. Innym z powodów jest fakt, że pierwsze przekłucie jest często prezentem dla dzieci rozpoczynających naukę w szkole.

Kulminacyjną sceną programu jest moment, gdy widzimy dziewczynki, które oglądają swoje nowe kolczyki oraz szczęśliwy uśmiech Nory na samym końcu 😀

Tutaj możecie obejrzeć oryginalny program RTL (w języku niemieckim). A tutaj znajduje się odpowiadający mu artykuł.

Jeśli chodzi o wskazówki dotyczące pływania – zaleca się, by poczekać przez 6 tygodni po przekłuciu. Po więcej informacji zapraszamy również do odwiedzenia zakładki Pytania i odpowiedzi oraz Pielęgnacja po przekłuciu..

Pozostańmy w kontakcie

Twitter Studex na Twitterze
Facebook Studex na Facebooku
Instagram Studex na Instagramie
YouTube Oglądaj nas na YouTube.
Kontakt Wyślij wiadomość.
PinterestStudex na Pinterest.

To takie proste

External link to Studex video on YouTube

Studex video on YouTube