Roślinne i zwierzęce motywy w modzie

Roślinne i zwierzęce motywy w modzie.

Wakacje to czas radości i szaleństwa. Czas, kiedy częściej mamy styczność z naturą. Podziwiamy barwy, kolory, cieszymy się smakami, jakie daje nam lato. Początek lata to świetny moment na zmianę naszego wizerunku na bardziej optymistyczny, radosny i szalony.

daisy_bouquet

Warto zainspirować się naturą i wykorzystać wzory florystyczne na strojach czy dodatkach. W tym sezonie niezwykle modne są sukienki czy kombinezony z motywami roślin. Jak zawsze w lato na topie są również sukienki w kwiaty. Jeśli ktoś jednak woli spokojniejszy wzór na ubraniu może pokusić się o zakup letniej biżuterii. Tutaj podobnie jak w odzieży znajdziemy liczne motywy roślin a wśród nich przede wszystkim kwiatów! Bransoletki, zawieszki czy pierścionki zdobione są jednak nie tylko kwiatami ale i trawami, wrzosami, drzewami czy też innymi deseniami roślinnymi. W naszej ofercie mamy dla Państwa koczyki do przekłuwania uszu z serii Stokrotki. Każdy kamyk w naszych Stokrotkach jest ręcznie osadzamy, więc stanowią swoiste unikaty. Tak, aby zadowolić najbardziej wymagające klientki są one dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. Ponadto nasze kolczyki do uszu ze stali chirurgicznej są hipoalergiczne. Kolczyki te mogą stać się doskonałym prezentem z okazji kończącego się roku szkolnego.

baby box

Kolczyki o wzorze stokrotek można również zakupić w zestawach z linii dla dzieci Baby Box. Są one adresowane do naszych najmłodszych klientów. Jest to kompletny zestaw kolczyków do pierwszego przebijania uszu, zamknięty w pięknym pudełku, które na pewno zachwyci każdą małą elegantkę. Produkt ten zadowoli również mamy, ponieważ wykonany jest z nieuczulającej stali chirurgicznej używanej w medycynie. Gwarantuje on profesjonalne przebijanie uszu u każdego dziecka i co ważne są to idealne kolczyki dla alergików.

Roślinne i zwierzęce motywy w modzie

Jednak wakacyjna atmosfera to nie tylko rośliny to również przyroda ożywiona – ptaki, owady, egzotyczne zwierzęta czy ryby. Nieustannie na czasie są motywy zwierząt afrykańskich, takich jak zebra, żyrafa czy tygrys. Panują one zarówno w odzieży jak i dodatkach. My jednak zachęcamy do czerpania z nieco mniej drapieżnych gatunków i dlatego stworzyliśmy kolczyki do uszu stal chirurgiczna we wzorze motyla, biedronki czy delfina. Dzięki nim kolczykowanie stanie się zabawą. W biżuterii popularne są również postacie innych bardziej lub mniej udomowionych zwierząt takich jak kot, pies, koń czy papuga.

Roślinne i zwierzęce motywy w modzie

A w te wakacje zachęcamy do otwartości na wszystko co nowe i do optymistycznych przemian z przyrodą w tle!

 

Pozostańmy w kontakcie

Twitter Studex na Twitterze
Facebook Studex na Facebooku
Instagram Studex na Instagramie
YouTube Oglądaj nas na YouTube.
Kontakt Wyślij wiadomość.
PinterestStudex na Pinterest.

To takie proste

External link to Studex video on YouTube

Studex video on YouTube