Trendy w kolczykach 2018: hipoalergiczne materiały, fiolet i indywidualizm

Trendy w kolczykach i przekłuwaniu uszu 2018: materiały, kolory i kształty
Przedstawiamy trendy w kolczykach i przekłuwaniu uszu, na które należy zwrócić uwagę w 2018 roku. Megatrendy Zdrowie i Indywidualizm, jak opisują zwiadowcy trendów, tacy jak Trendone lub niemiecki Zukunftsinstitut (Instytut Przyszłości), będą miały wpływ na rynek kolczykowania i przekłuwania uszu. Podobnie kolor roku 2018, “Ultra Violet”, zgodnie z zapowiedziami Instytutu Pantone Color. W 2018 r. Należy się spodziewać następujących zmian:

Trendy w kolczykach i przekłuwaniu uszu 2018 – #1: Hipoalergiczne, przyjazne dla skóry materiały

Jednym z aspektów megatrendu Zdrowie jest podejmowanie świadomych decyzji przez konsumentów. Dla rynku jubilerskiego oznacza to, że klienci będą zwracać większą uwagę na materiały z jakich zrobiona jest biżuteria, którą kupują. Dlatego rośnie zapotrzebowanie na kolczyki wykonane z hipoalergicznych i przyjaznych dla skóry materiałów, takich jak złoto karatowe, tytan lub chirurgiczna stal nierdzewna. Dotyczy to zarówno biżuterii do przekłuwania uszu, jak i zwykłej (do noszenia). Rodzice należą do najlepiej poinformowanych konsumentów, ponieważ chcą uniknąć reakcji alergicznych u swoich dzieci. Studex, wiodący międzynarodowy producent systemów do przekłuwania uszu i hipoalergicznych kolczyków, spełnia wysokie oczekiwania tych pro-zdrowotnych konsumentów. Wielu partnerów Studex ma dodać do swojej oferty więcej 14-karatowych złotych kolczyków do przekłuwania uszu z Studex System75, a także kolekcję hipoalergicznych kolczyków Sensitive by Studex.

Trendy w kolczykach i przekłuwaniu uszu 2018 – #2: Odcienie ciemnego fioletu

Trendy w kolczykach i przekłuwaniu uszu 2018: – #2: Odcienie ciemnego fioletu
Kolor roku 2018 to “PANTONE 18-3838 Ultra Violet“. Według ekspertów od kolorów z Instytutu Pantone Color, ten prowokacyjny odcień purpury oznacza “oryginalność, pomysłowość i wizjonerskie myślenie”. Ten kolor będzie widoczny wszędzie w tym roku, czy to w biżuterii, modzie czy produktach kosmetycznych. Dlatego eksperci od biżuterii zalecają dodanie do kolekcji kilku kolczyków w fioletowych odcieniach. Studex oferuje kolczyki do przekłuwania (do przekłuwania uszu za pomocą Studex System75) i kolczyki do noszenia (Sensitive by Studex) z ametystem lub tanzanitem. Są one dostępne u wielu partnerów Studex.

Trendy w kolczykach i przekłuwaniu uszu 2018 – #3: Indywidualizm, jednorożce i gwiezdny pył

Wraz z megatrendem na Indywidualizm przyszło zapotrzebowanie na biżuterię z przesłaniem. Jeśli chodzi o kolczyki, jednorożce są nadal popularne, ponieważ klienci różnych grup wiekowych wykorzystują ten motyw do wyrażania swojego stylu życia i wyjątkowości. Odkąd powszechne jest noszenie wielu kolczyków na uchu, komponując w ten sposób własne indywidualne dzieło sztuki, jednorożec jest łączony ze sztyftami w kształtach gwiazd lub planet. Fani uwielbiają także ozdabiać uszy kombinacjami ćwieków w barwach narodowych lub klubowych. Ci, którzy chcą uaktualnić własne gadżety do tegorocznych mistrzostw świata w piłce nożnej kolczykami w swoich barwach narodowych lub w kształcie gwiazd (mistrzów świata), znajdą je u swojego zaufanego partnera Studex.

Trendy w kolczykach i przekłuwaniu uszu 2018 – #3: Indywidualizm, jednorożce i gwiezdny pył

Pozostańmy w kontakcie

Twitter Studex na Twitterze
Facebook Studex na Facebooku
Instagram Studex na Instagramie
YouTube Oglądaj nas na YouTube.
Kontakt Wyślij wiadomość.
PinterestStudex na Pinterest.

To takie proste

External link to Studex video on YouTube

Studex video on YouTube