Trendy w kolczykach i przekłuwaniu uszu 2019: Korale, Złoto, Zwierzęta

W tym poście prezentujemy Wam trendy w kolczykach i przekłuwaniu uszu na 2019 rok.

Kolczyki i przekłuwanie uszu Trendy 2019 – # 1: Kolor koralowy

Kolczyki i przekłuwanie uszu Trendy 2019 – # 1: Kolor koralowy

Kolor roku ogłoszony przez Pantone Color Institute z pewnością wpłynie na rynki biżuterii, mody i kosmetyków w tym roku. Kolor roku 2019 nosi nazwę “Żywy koral”. Kolczyki, które współgrają z koralowymi tonami są idealnymi przedstawicielami tego trendu. Mogą to być ćwieki w kolorach czerwonym, pomarańczowym lub złotym, na przykład z rubinem, cyrkoniami i złotem karatowym. Również niebieskie odcienie, takie jak akwamaryn lub szafir i kolczyki z pereł, które również pasują do motywów tropikalnych lub morskiej fauny i flory. Studex oferuje piękne przykłady – czy to jako te na pierwsze przekłucie uszu (do systemu przekłuwania uszu Studex System75), czy jako zwykłe kolczyki (Sensitive by Studex). Są one dostępne w wielu Sklepach partnerskich Studex

Kolczyki i przekłuwanie uszu Trendy 2019 – #2: Przekłuwanie kolczykami ze złota

Kolczyki i przekłuwanie uszu Trendy 2019 – #2: Przekłuwanie kolczykami ze złota

Specjaliści przekłuwanie uszu zauważają tendencję do stosowania złota podczas tego procesu. Oznacza to, że coraz ważniejsze dla konsumentów jest to, by ich kolczyki wykonane były ze złota. Przebijając uszy dzieci, jubilerzy używają wyłącznie ćwieków wykonanych ze złota 14k (585) lub 18k (750). Złote kolczyki są szczególnie popularne na prezenty. Do kolczyków w uchu z Studexem System75 możecie wybrać kolczyki w kolorze żółtego złota lub rodowanego (wyglądające jak białe) żółtego złota.

Ponadto, ciągle bardzo popularne jest noszenie kilku kolczyków w uchu. Dwa lub trzy kolczyki w płatku ucha w połączeniu z jednym lub dwoma w górnej cześci ucha nadal jest powszechnie stosowane.

Kolczyki i przekłuwanie uszu Trendy 2019 – #3: Motywy zwierzęce

Kolczyki i przekłuwanie uszu Trendy 2019 – #3: Motywy zwierzęce

Kolczyki z motywami zwierzęcymi są bardzo popularne w tym roku. Czy to biedronki, motyle, misie, pandy, niedźwiedzie polarne, sowy, jednorożce, flamingi, czy kotek z Hello Kitty. Nie tylko dzieci uwielbiają te motywy, są one obowiązkowe również dla miłośników zwierząt i przyrody.

Aby sprawdzić adresy partnerów Studex w Twojej okolicy, wyślij nam swój kod pocztowy i kraj zamieszkania.

Pozostańmy w kontakcie

Twitter Studex na Twitterze
Facebook Studex na Facebooku
Instagram Studex na Instagramie
YouTube Oglądaj nas na YouTube.
Kontakt Wyślij wiadomość.
PinterestStudex na Pinterest.

To takie proste

External link to Studex video on YouTube

Studex video on YouTube