Wakacyjne podróże inspirują!

Wakacje to czas odpoczynku, podróży, ucieczki od codzienności i szukania nowych inspiracji. Wiele osób wyjeżdża w bliższe czy dalsze wojaże.

podróże

Odwiedzając nowe miejsca często chcemy poznać miejscowe społeczności ich zwyczaje, sposoby na życie. Poznajemy architekturę, kulturę, lokalną kuchnię. Zachwycamy się innością i różnorodnością przechadzając się uliczkami obcych miast, odwiedzając lokalne targowiska czy po prostu obserwując ludzi i ich styl bycia. Taki rodzaj podróży niejedokrotnie pcha nas do przemian, które wcielamy w życie dopiero po powrocie do domu. Jednak często zmiany zaczynają się jeszcze podczas podróży, kiedy to lokalny sprzedawca proponuje nam kolorową chustę, ciekawy kapelusz czy też oryginalną biżuterię. Zawsze podczas wyjazdu warto dowiedzieć się, gdzie i kiedy odbywa się właśnie taki lokalny targ. Niekoniecznie po to, by dokonać zakupu pamiątek, ale przede wszystkim, by móc swobodnie podejrzeć miejscowe życie. To właśnie tutaj a nie w drogich butikach na głównym deptaku, odnajdziemy prawdziwe perełki. Szczególnie warto przyjrzeć się unikatowej odzieży oraz biżuterii.

Wakacyjne podróże inspirują!

To właśnie na lokalnych bazarach można dokonać zakupu pierścionka, korali, kolczyków, bransoletek czy też ręcznie wykonanego breloczka. Możemy mieć pewność, że na miejscu dostaniemy przedmioty związane bezpośrednio z regionem, w którym przebywamy (np. bursztyny nad polskim morzem, wielkie bogato zdobione i kolorowe ozdoby w Indiach). Każdy kraj, region czy miejsce to inne tradycje, sposób wytwarzania, inne materiały używane do produkcji. Ozdoby takie niejednokrotnie stanowią swoiste arcydzieła, unikaty na skalę światową. Warto więc pokusić się o zrobienie zdjęć czy też zakup kilku rzeczy dla siebie i swoich bliskich. Taka pamiątka z pewnością przez długie lata będzie przypominać nam wakacyjne chwile spędzone w wyjątkowym zakątku świata.

Aby, jednak wakacyjne chwile były spędzone w miłej atmosferze, bez bólu i przykrych niespodzianek należy pamiętać o odpowiedniej higienie ucha po przekłuciu. W sprzedaży pojawiły się właśnie Zestawy dla wrażliwych uszu. Zawierają one płyn do pielęgnacji ucha po przekłuciu oraz kolczyki dla alergików do założenia jako zmiana pierwszej noszonej pary. Kolczyki do uszu stal chirurgiczna to idealne rozwiązanie dla osób dbających o zdrowie. Zestawy dostępne są już w wybranych aptekach.

Zestaw dla wrażliwych uszu

Życzymy wielu udanych i inspirujących podróży.

 

Pozostańmy w kontakcie

Twitter Studex na Twitterze
Facebook Studex na Facebooku
Instagram Studex na Instagramie
YouTube Oglądaj nas na YouTube.
Kontakt Wyślij wiadomość.
PinterestStudex na Pinterest.

To takie proste

External link to Studex video on YouTube

Studex video on YouTube