Wiosna – czas na zmiany

Krok 1 Wiosenny program odnowy - wizyta u fryzjera
Wiosna nareszcie nadeszła! Dni są dłuższe, słońce coraz częściej się pokazuje, nadszedł więc czas aby zimę pozostawić za sobą. Czy Ty również uważasz, że wiosna stanowi doskonałą okazję do spojrzenia na wszystko w inny bardziej pozytywny sposób? Jeśli tak to mamy dla Ciebie kilka wskazówek na to co możemy zmienić by poczuć się jeszcze lepiej:

1. Wizyta u fryzjera
Najbardziej zauważalną zmianą jest zmiana naszego wyglądu. Tak więc wiosenny program odnowy warto zacząć od wizyty u ulubionego fryzjera. Włosy po zimie bardzo często są suche i zasługują na specjalną nawilżającą kurację. Ich kolor również warto zmienić lub lekko zmodyfikować np. poprzez zrobienie jaśniejszych pasemek. Jeśli masz ochotę na całkowitą odnowę wizerunku nie obawiaj się zdecydowanej zmiany fryzury np. z długich włosów na krótkie, czy z prostych na kręcone. Wiosna to najlepszy na to czas.

2. Zakupy
Następne na Twojej liście powinny być zakupy. Po wizycie u fryzjera najlepiej jest wybrać się do kilku sklepów, ponieważ wtedy wyglądasz lepiej i tak też się czujesz. Zwykle najlepsze zakupy udaje nam się zrobić wtedy gdy zamierzamy tylko coś obejrzeć w sklepie, a nie gdy posiadamy długą listę rzeczy potrzebnych do kupienia. Wskazówka: Ustal najpierw budżet, a potem ruszaj na łowy. Kupuj to co naprawdę do Ciebie przemawia. Nowa torebka, para pięknych butów, lekka kurtka na chłodniejsze dni czy ciekawy top – postaraj się wybrać choć jedną oryginalną rzecz z najnowszej kolekcji wiosennej zamiast nudnych codziennych rzeczy spotykanych w szafie każdego.

Mały krok dla wspaniałego efektu - nowe kolczyki w uszach to doskonały sposób na zmianę wizerunku
3. Przekłucie uszu
Mały krok – wspaniały efekt: Jeśli do tej pory nie nosiłaś kolczyków przekłucie uszu jest jedną z najprostszych metod na zmianę swojego wyglądu. Długie kolczyki czy delikatne sztyfty idealnie dopełnią Twój wizerunek. Jeśli już masz przekłute uszy możesz zdecydować się na kolejne dziurki w płatku ucha albo nawet w chrząstce.  Dwie dodatkowe wskazówki:

  • Uszy możesz przekłuć w gabinecie kosmetycznym, salonie piercingu lub u jubilera. Ważna jest metoda przekłucia jaką wybierzesz. Szukaj gabinetu, który oferuje przekłuwanie uszu naszym Studex® System75™. Zapytaj o adres najbliższego Twojego miejsca zamieszkania partnera firmy Studex, który wykorzystuje tą najnowszą technologię przekłuwania uszu aparatem ze sterylnymi kartridżami
  • Na przekłucie zdecyduj się PO wizycie u fryzjera aby uniknąć dotykania i ewentualnego podrażnienia uszu. Przestrzegaj naszych porad pielęgnacyjnych by przyspieszyć proces gojenia (6 do 12 tygodni).
Zdrowe jedzenie wyjątkowo smakuje wiosną.
4. Ochota na zdrowe jedzenie
Gdy pojawia się słońce i temperatura wzrasta powyżej zera nasze ciało tęskni za witaminami. Czy zauważyłaś, że wiosną bardziej niż zimą masz ochotę na sałatkę, świeże owoce i warzywa, jogurt, maślankę i inne zdrowe produkty? Wykorzystaj ten moment w roku. Nie decyduj się na rygorystyczne wiosenne diety, ale na sensowną i zdrową zmianę tego co jesz. Nie wyznaczaj sobie niemożliwych do osiągnięcia postanowień dotyczących zrzucenia wielu kilogramów, a zamiast tego zacznij odżywiać się zdroworozsądkowo. Poza tym, że zgubisz parę zbędnych zimowych kilogramów to będziesz się czuć dużo lepiej. Ciekawe przepisy na zdrowe potrawy znajdziesz w internecie, w książkach i magazynach. Pamiętaj by również pić dużo płynów takich jak woda, niesłodzone ziołowe herbaty lub rooibos.

5. Zdrowa sylwetka
Nie tylko zdrowe odżywianie jest ważne by czuć się dobrze w swojej skórze. Ćwiczenia są równie istotne. Dużo osób decyduje się na bieganie, ale to jaki trening wybierzemy jest już indywidualną sprawą. Najważniejsza jest systematyczność. Gdy gimnastyka staje się stałą częścią Twojego dnia, jak np. bieganie po 30 minut dziennie dużo łatwiej o niej pamiętać. Chociaż spróbuj – 4 tygodnie bez przerwy, bez żadnych wymówek. Po takim czasie najgorsze jest już za Tobą, a gimnastyka staje się naturalną częścią Twojego codziennego życia. Więcej inspiracji na temat ćwiczeń zaczerpniesz ze specjalnych magazynów i książek, gdzie znajdziesz szczegółowe wskazówki jak zaplanować własny trening.

6. W zdrowym ciele zdrowy duch
Nie zapomnij o zrobieniu czegoś miłego dla swojego umysłu i duszy. Wybierz książki, które pomogą Ci nauczyć się pozytywnego myślenia. Otocz się ludźmi, którzy lubią realizować swoje cele zamiast tych, którzy wiecznie narzekają i uważają się za ofiary. Zrób coś miłego dla innych – bez oczekiwania, że otrzymasz coś w zamian. Takie drobne uprzejmości naładują Cię energią na cały dzień. Postaw na stole wazon ze świeżymi wiosennymi kwiatami. Bądź kreatywna!

Ciesz się wiosennymi kolorami, nowymi dodatkami, zdrowym jedzeniem, gimnastyką...

Pozostańmy w kontakcie

Twitter Studex na Twitterze
Facebook Studex na Facebooku
Instagram Studex na Instagramie
YouTube Oglądaj nas na YouTube.
Kontakt Wyślij wiadomość.
PinterestStudex na Pinterest.

To takie proste

External link to Studex video on YouTube

Studex video on YouTube