Wiosenne delikatne przemiany Sensitive

Wiosna
Dzień staje się coraz dłuższy, słońce coraz mocniej przygrzewa. To znak, że zbliża się do nas wiosna. Wszyscy po woli chowają na górą półkę czapki, szaliki i inne zimowe akcesoria. Zrzucają kolejne warstwy grubej odzieży. Wtedy właśnie okazuje się, że nasze ciało wymaga małej „renowacji” po zimowych miesiącach.
Studex_Neon

Ta optymistyczna pora roku to dobry moment, by pomyśleć o nowej fryzurze, zabiegach kosmetycznych regenerujących naszą skórę po zimowych chłodach czy też innych zmianach w naszym wizerunku. Wiosenną aurę warto również wykorzystać na przebijanie uszu. Jest to idealna chwila na taki zabieg. Nie nosimy już czapek i szalików, które mogłyby zahaczać się o kolczyki do uszu i podrażniać ucho. Temperatury nie są jeszcze wysokie, dzięki czemu proces gojenia się ucha, gdy dokonane zostało już profesjonalne przekłuwanie ucha (aparatami Studex), przebiega bardzo szybko.

Sensitive BiedronkaSensitive stokrotki

W naszej ofercie mamy wiele kolczyki do uszu ze stali chirurgicznej wykonane w wielu worach. Dostępne są również kolczyki dla alergików do noszenia po pierwszym przekłuciu. Linia Sensitive by Studex została wprowadzona już do sprzedaży dla klientów indywidualnych. Kolczyki te można kupić poprzez naszą stronę internetową https://www.kolczykisensitive.pl/. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony, gdzie wśród wiosennych wzorów takich jak motyl, stokrotka, biedronka znajdą Państwo również te bardziej klasyczne (np. cyrkonie o różnych kształtach). Kolczyki do uszu stal chirurgiczna to produkt przeznaczony dla wymagających klientów. Kolczyki te przeznaczone są dla osób o szczególnie wrażliwej skórze ucha, dlatego są również idealne dla małych dzieci.

Dziewczynka

Życzymy dużo słońca  na nadchodzące wiosenne dni:)

Pozostańmy w kontakcie

Twitter Studex na Twitterze
Facebook Studex na Facebooku
Instagram Studex na Instagramie
YouTube Oglądaj nas na YouTube.
Kontakt Wyślij wiadomość.
PinterestStudex na Pinterest.

To takie proste

External link to Studex video on YouTube

Studex video on YouTube