Zimowe wskazówki

Mroźna zima to czas czapek, nauszników, szalików i grubych swetrów. Im zimniej na dworze tym więcej na siebie zakładamy. W tym czasie osłaniamy głównie szyję i uszy.

Czasami stanowi to problem gdy nosimy kolczyki. Długie kolczyki mogą zaplątać się w szalik czy chustę. Bardzo często zdarza się też zahaczyć o kolczyki przy nakładaniu lub zdejmowaniu okryć głowy.


Oto co może Ci pomóc w zimie gdy nosisz kolczyki:

  • Zakładaj częściej sztyfty ponieważ nie tak łatwo zaczepiają się o szaliki, czapki czy swetry.
  • Zakładaj kolczyki po założeniu swetra.
  • Używaj Płynu do pielęgnacji, gdy podrażnisz swoje uszy gwałtownym szarpnięciem przy zahaczeniu kolczyków. Czasami lekkie rozdarcie dziurki może doprowadzic do infekcji. Aby temu zapobiec używaj odpowiednich środków pielęgnacji, uważaj też na materiały z jakich wykonane są kolczyki, które nosisz.

Czy zima jest odpowiednim momentem na przekłucie uszu?
Do niedawna uważano, że zima nie jest najlepszym okresem na przekłucie uszu. Nigdy jednak nie pojawiło się na to dobre wytłumaczenie. Tak naprawdę nie ma przeciwwskazań do przekłuwania uszu o żadnej porze roku. Co więcej, zimno może nawet sprzyjać świeżo przekłutym uszom. Niskie temperatury sprzyjają szybszemu gojeniu. Również w gabinetach kosmetycznych i u jubilerów usługa przekłuwania uszu jest przez całą zimę wykonywana, a pełen asortyment kolczyków dostępny.
Jeśli tylko masz ochotę na kolczyki nic nie stoi na przeszkodzie by przekłuć uszy właśnie zimą.

Pozostańmy w kontakcie

Twitter Studex na Twitterze
Facebook Studex na Facebooku
Instagram Studex na Instagramie
YouTube Oglądaj nas na YouTube.
Kontakt Wyślij wiadomość.
PinterestStudex na Pinterest.

To takie proste

External link to Studex video on YouTube

Studex video on YouTube